Mateusz Murański nie żyje. Marietta mówi o szczegółach

147

Marietta Witkowska w rozmowie z jastrzabpost.pl nawiązała do śmierci Mateusza Murańskiego. Uczestniczka programu "Hotel Paradise" pokusiła się o ujawnienie szczegółów tragedii, która wstrząsnęła wieloma osobami.

Mateusz Murański nie żyje. Marietta mówi o szczegółach
Mateusz Murański (AKPA)

Mateusz Murański zmarł w wieku 29 lat. Był aktorem i zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Uczestniczył m.in. w galach Fame MMA czy też High League.

O śmierci Murańskiego jastrzabpost.pl rozmawiał m.in. z Malubą (Magdaleną Lubacz), która jest modelką i influencerką. Wyraziła ona nadzieję na to, że ta tragedia w jakiś sposób wpłynie na świat freak fightów.

Może pojawić się teraz bojkot jeżeli chodzi o federacje freak fightowe, bo uważam, że do tego wszystkiego przyczynił się ogromny hejt na Mateusza. Był to człowiek, który na pewno się pogubił. Ciężko mi o tym mówić, brakuje mi słów - zaznaczyła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wielka sensacja na KSW 78! "Nie planowałem nokautu"

Marietta Witkowska o śmierci Mateusza Murańskiego

Głos zabrała też Marietta Witkowska, uczestniczka "Hotelu Paradise". Wyznała, że początkowo uznała, że informacje o śmierci Murańskiego są fake newsem. Później postanowiła pochylić się nad szczegółami. - Nie wiem jeszcze, jakie były dokładne powody tej śmierci, ale z tego, co wiem, to Mateusz umarł w domu podczas imprezy - zaznaczyła w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Jeżeli było to samobójstwo, o czym słyszałam, ale nie wiem, czy tak jest, to jest to przykre, bo to jest taka słabość człowieka. Pokazuje, co hejt, nagonka robi z ludźmi, nawet którzy pokazują się jako bardzo silnie. Ja Mateusza nie znałam osobiście, więc nie mogę o nim nic personalnie powiedzieć. Ale zawsze jest to przykre, gdy umiera człowiek, szczególnie tak młody - podsumowała.

Witkowska podkreśliła, że nie jest pewna, co dokładnie stało się z Murańskim. Jej słowa wskazują natomiast na to, że 29-latek był mocno dotknięty hejtem.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić