Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Meghan i Harry kłamali w wywiadzie? Jest na to dowód

94
Podziel się

W głośnym wywiadzie z Oprah Winfrey, Meghan Markle i książę Harry wyznali, że wzięli sekretny ślub kilka dni przed tym oficjalnym. Urzędnik z Głównego Urzędu Stanu Cywilnego zdementował te informacje, ujawniając akt małżeństwa książęcej pary.

Meghan i Harry kłamali w wywiadzie? Jest na to dowód
Meghan Markle i książę Harry w dniu ślubu (Getty Images)
bEUlkkhx

Wciąż nie milkną echa głośnego wywiadu, którego udzielili Meghan Markle i książę Harry. Jednym z najbardziej sensacyjnych wyznań Sussexów było to, że wzięli sekretny ślub trzy dni przed oficjalnym.

Ślubu miał udzielić im arcybiskup Canterbury Justin Welby w ogrodzie Pałacu Kensington. Wyznanie książęcej pary od początku budziło jednak wątpliwości. Według przepisów Kościoła anglikańskiego, aby ślub można było uznać za ważny, musi odbyć się w obecności przynajmniej dwóch świadków, a Meghan i Harry twierdzili, że oprócz nich i arcybiskupa nikogo tam nie było. Przysięga małżeńska musi także zostać złożona w miejscu publicznym, a nie na terenie prywatnej królewskiej posiadłości, by umożliwić potencjalny sprzeciw zgromadzonych.

bEUlkkhz

Jest dowód na to, że Meghan Markle i książę Harry minęli się z prawdą

Wszystko wskazuje na to, że sekretny ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego wcale się nie odbył. Główny Urząd Stanu Cywilnego ujawnił akt małżeństwa pary, udowadniając, że pobrali się 19 maja 2018 r. podczas wystawnej ceremonii na zamku Windsor.

Nie pobrali się trzy dni wcześniej przed arcybiskupem Canterbury. Specjalna licencja, którą pomogłem sporządzić, umożliwiła im zawarcie małżeństwa w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. To, co wydarzyło się tam 19 maja 2018 r. i było widziane przez miliony na całym świecie, było oficjalnym ślubem uznanym przez Kościół anglikański i prawo - powiedział "The Sun" Stephen Borton, były dyrektor z urzędu stanu cywilnego.
bEUlkkhF
Podejrzewam, że wymienili kilka prostych ślubów, które być może sami napisali i powiedzieli je przed arcybiskupem - lub, co bardziej prawdopodobne, była to po prostu próba generalna - dodał.

Arcybiskup Canterbury nie chciał komentować sprawy. Wikariusz Mark Edwards powiedział jednak, że otrzymał informację z Lambeth Palace, czyli oficjalnej rezydencji arcybiskupa, że nie organizuje on prywatnych ślubów.

Meghan jest Amerykanką, nie rozumie tego. Justin odbył prywatną rozmowę z parą w ogrodzie na temat ślubu, ale zapewniam was, że ślub nie odbył się aż do transmitowanej w telewizji krajowej ceremonii - stwierdził wikariusz.
bEUlkkhG

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry dobili królową Elżbietę. Kolejny wielki zgryz monarchini

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUlkkia
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(94)
Jarek
9 miesięcy temu
TYLKO PATRZEC JAK WYROLUJEL KSIECIA NAJPIERW MUSI SIE MOCNO WZBOGACIC
Jona
9 miesięcy temu
Megan to chce amerykańskie zwyczaje wprowadzić również do brytyjskiej monarchi ŚLUB BYLE GDZIE BYLE Z KIM I BYLE JAK Tak to wygląda w Ameryce No i biedna myśli ,że cały świat też tak funkcjonuje To wszystko ją przerosło.
Tse
9 miesięcy temu
Widziałam w niebieskiej kurtce czekał Stanowskiiiii😀😂😀😂👍
bEUlkkib
Toga
9 miesięcy temu
Akcja tego typu że szukamy Stanowskiego Najman czeka hahahahah
Pryk
9 miesięcy temu
Gdzie jest Stanowskiiiii
Zuza
9 miesięcy temu
Stanowskiiiii😀😀😀😀
Fajter
9 miesięcy temu
Szukajcie lepiej Stanowskiego 😂
TOP 100
9 miesięcy temu
wszystko rozwali - totalnie destrukcyjna
Życie
9 miesięcy temu
Przysięga nie musi mieć papierka. Widać składana sobie wzajemnie miała większe znaczenie dla nich niż publiczna celebra dla gapiów.
54321...
9 miesięcy temu
Sussexi tego raczej nie czytają, więc po co te umizgi, poczytajcie lepiej coś mądrzejszego. Wyspiarze się tym już zajmują.
Karina11
9 miesięcy temu
Zajmijcie się wszyscy swoim życiem, i dajcie tym ludziom święty spokój. Komentatorzy się znaleźli. Każdy ma swoje życie i swój krzyż.
Bella
9 miesięcy temu
Jeśli nie chcieli teatru z ślubem to po co się na niego godzili, mogli wziąść ślub w Ameryce np: w Las Vegas.ale myślę że to byłby jeszcze gorszy skandal, udzielili by w tedy wywiad że nikt nie chciał im zorganizować ślubu. Myślę że on jeszcze nie dorósł a ona za stara wyga żeby słuchać mondrzejszych od niej.
Aria
9 miesięcy temu
Ależ autor tego artykułu nic nie zrozumiał z wywiadu. Młodzi mówili, że dla nich ten ślub w ogrodach był prawdziwy, bo byli sami i bez fleszy przyrzekli sobie miłość. Ten ślub 3 dni potem był faktycznie prawdziwy ale to teatrzyk dla mediów. Dlatego tę przysięgę w ogrodzie traktują jako ważniejszą i zdjęcie ślubne w salonie to właśnie fotografia utrwalającą tę chwilę. Słuchanie to nie wszystko trzeba słuchać ze zrozumieniem.
bEUlkkhT
Zżdzich
9 miesięcy temu
Królowa powinna zaprosić ich na spotkanie do Tower of London. Wejściem z łódki.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić