Wywiad z Harrym i Meghan. 12 sekretów, które poznaliśmy

10

Nie milkną echa wywiadu Oprah Winfery z księciem Harrym i jego żoną Meghan. Czego tak naprawdę się z niego dowiedzieliśmy? Oto 12 najważniejszych faktów.

Wywiad z Harrym i Meghan. 12 sekretów, które poznaliśmy
Wywiad był pełen zaskakujących wyznań.

"The Guardian" podsumował jeden z najgłośniejszych wywiadów ostatnich lat. Książę Harry wraz ze swoją żoną Meghan porozmawiali z Oprah Winfrey. Transmisja rozmowy w USA odbyła się 7 marca i wstrząsnęła całym światem.

1. Myśli samobójcze

W rozmowie pary z Oprah Winfrey poruszono wiele tematów. Meghan przyznała, że borykała się z problemami psychicznymi, przez które miała myśli samobójcze. Stwierdziła, że prosiła rodzinę królewską o pomoc, jednak jej odmówiono.

Po prostu nie chciałem już dłużej żyć. I to była bardzo jasna, prawdziwa i przerażająca ciągła myśl - przyznała Meghan w wywiadzie.

2. Rasizm w rodzinie królewskiej

Kolejną sprawą, która poruszyła społeczeństwo, były zarzuty dotyczące rasizmu wśród członków rodziny królewskiej. Zdaniem Księżnej Sussex jej syn Archie nie otrzymał tytułu książęcego właśnie z powodu obaw o jego kolor skóry. Pomówienia miały pojawić się w okresie ciąży.

3. Relacja Meghan z Kate

Meghan odniosła się również do swojej relacji z księżną Kate. Zaprzeczyła doniesieniom gazet, że ta miała płakać przed jej ślubem z Harrym. Przyznała również, że był to dla niej punkt zwrotny w relacjach z mediami.

4. Uciszanie Meghan

Meghan była przekonana, że jest chroniona przez dwór. Księżna Sussex zorientowała się jednak, że tak naprawdę była uciszana przez rodzinę królewską. Dodała również, że należy oddzielić rodzinę od ludzi, którzy zajmują się zarządzaniem instytucją.

Dopiero gdy się pobraliśmy i wszystko zaczęło się naprawdę pogarszać, zrozumiałam, że nie byłam chroniona - powiedziała księżna.

5. Książę Karol nie odbierał telefonów

Harry zwierzył się, że jego ojciec przestał odbierać od niego telefony w sprawie planu odstąpienia od królewskich obowiązków. - Odbyłem trzy rozmowy z babcią i dwie rozmowy z ojcem, zanim przestał odbierać telefony (...). Czuje się naprawdę zawiedziony - przyznał Harry.

6. Sekretny ślub

Meghan przyznała, że para pobrała się trzy dni przed publiczną ceremonią. W uroczystości oprócz nich uczestniczył tylko arcybiskup Canterburry.

7. Niezależność finansowa

Książę Harry od pierwszego kwartału 2020 roku nie otrzymuje już pieniędzy od rodziny królewskiej. Wydarzenie to zmotywowało parę do zawarcia lukratywnych umów z firmami takimi jak między innymi Netflix. Książę nadal ma jednak fundusze, które zostawiła mu jego matka, księżna Diana.

8. Płeć nienarodzonego dziecka

Podczas rozmowy ujawniono również płeć kolejnego dziecka Harry'ego i Meghan, które ma urodzić się już latem bieżącego roku. Okazało się, że będzie to dziewczynka.

9. Nieświadomy Harry

Harry przyznał, że Meghan uświadomiła mu, że jest uwięziony przez królewskie obowiązki. Dodał również, że gdyby nie jego wybranka, zapewne nieświadomie nadal by w nich trwał.

10. Uwięziona Meghan

Królewski dwór z powodu swoich obaw miał nie pozwalać księżnej na opuszczanie jej domu. Meghan przyznała, że czuła się w tamtym czasie bardzo osamotniona.

11. "Cudowna" królowa

Księżna Sussex pochwaliła w wywiadzie królową Elżbietę II. Określiła ją jako "cudowną" i podkreśliła, że ma bardzo dobre relacje z Harrym. Opowiedziała również, że monarchini podzieliła się z nią kocem podczas podróży oraz obdarowała ją kolczykami z pereł i naszyjnikiem. - Ona jest moim naczelnym dowódcą - podkreśliła Meghan.

12. Harry i Meghan mają kury

Wywiad zrealizowano na terenie domu Harry'ego i Maghan w Santa Barbara. Rozmowa odbyła się w kurniku, dzięki czemu wiele osób dowiedziało się, że para ma swoje kury, które znoszą im świeże jajka.

Zobacz także: Ofiary COVID-19. "Jak wymarcie sporego miasta"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić