Książę William przerwał milczenie. Odpowiedział na zarzuty Meghan Markle

120

Książę William odpowiedział na zarzuty Meghan Markle, która w ostatnim wywiadzie zdradziła, że padła ofiarą rasizmu w rodzinie królewskiej. Książę William stanowczo zaznaczył, że w jego rodzinie nie ma rasistowskich uprzedzeń.

Książę William przerwał milczenie. Odpowiedział na zarzuty Meghan Markle
Książę William stanowczo zaznaczył, że jego rodzina nie jest rasistowska. (Instagram)

Księżna Kate i książę William odwiedzili w czwartek rano szkołę w Stratford we wschodnim Londynie, aby uczcić powrót dzieci do szkół po trzecim ogólnokrajowym lockdownie. Na miejscu książę Cambridge został poproszony o to, by odniósł się do słów Meghan Markle, która zarzuciła niesprecyzowanym członkom rodziny królewskiej rasizm.

Zdecydowanie nie jesteśmy rasistowską rodziną - odpowiedział stanowczo książę William w rozmowie z reporterem Sky News.

Księcia Cambridge zapytano także o to, czy rozmawiał ze swoim bratem, księciem Harrym od czasu emisji wywiadu z Oprah Winfrey.

Jeszcze z nim nie rozmawiałem, ale mam taki zamiar - odpowiedział książę William.

Książę Harry w wywiadzie przyznał, że jego relacje ze starszym bratem są dość napięte. "W tej chwili jest pewien dystans między nami. Ale czas, miejmy nadzieję, uleczy rany" - powiedział w rozmowie z Winfrey.

We wtorek pałac Buckingham wydał oświadczenie ws. głośnego wywiadu Meghan i Harry'ego. Pałac w imieniu królowej Elżbiety II poinformował, że zarzuty dot. rasizmu traktowane są bardzo poważnie i zostaną wyjaśnione na osobności.

Zobacz także: Kryzys w rodzinie królewskiej. Autorka książki o Meghan ostro o monarchii
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić