Meghan i Harry mieli dwa śluby. O pierwszym wiedział tylko ksiądz

7

Na ten wywiad czekali wszyscy. Może z wyjątkiem członków brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy wiedzieli, że wizyta Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey odbije się fatalnie na wizerunku monarchii. Widzowie spodziewający się szokujących wyznań nie byli zawiedzeni.

Meghan i Harry mieli dwa śluby. O pierwszym wiedział tylko ksiądz
Meghan i Harry pobrali się na oczach świata w maju 2018 r. (Getty Images)

W nocy z 7 na 8 marca czasu polskiego Meghan Markle i książę Harry udzielili pierwszego tak szczerego, a zarazem szokującego wywiadu w programie legendy amerykańskiej TV Oprah Winfrey. Przez dwie godziny mówili o odejściu z rodziny królewskiej, relacjach z następcami tronu i tym, jak wyglądało nowe życie Meghan Markle.

Z wyznań Harry'ego i Meghan wynika, że czuli się zaszczuci i byli w potrzasku. Książę ma żal do ojca, że nie odbiera od niego telefonów i jest wdzięczny Meghan za wydostanie go z tej "pułapki". Ale to nie wszystko. Kiedy rozmowa zeszła na temat bajkowego ślubu w 2018 r., Meghan wyznała, że to nie pierwszy raz, gdy stanęła z Harrym przed ołtarzem.

Trzy dni przed oficjalnym ślubem, pobraliśmy się - wyznała Meghan.
Zobacz także: Księżna Kate świadkiem w sądzie w sprawie księżnej Meghan?
Nikt o tym nie wie. Ale zadzwoniliśmy do arcybiskupa i po prostu powiedzieliśmy: "Słuchaj, to wydarzenie, to spektakl dla świata, ale chcemy zawrzeć związek tylko między sobą" - tłumaczyła Markle.

Meghan i Harry mieli dwa śluby

Ten pierwszy ślub odbył się bez świadków. Meghan i Harry złożyli sobie bardzo intymne przysięgi, a spisane teksty oprawili i powiesili w nowym domu w USA. O ślubie w białej sukni z kilkumetrowym welonem, który Meghan Markle miała na sobie 19 maja 2018 r., powiedziała wprost: "To był dzień zaplanowany dla świata".

Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić