Meghan i Harry przechodzą trudny czas. "To byłoby upokorzenie"

5

Meghan Markle i książę Harry przechodzą trudny czas. Największe gwiazdy Hollywood, zamiast z nimi, wolą utrzymywać dobre relacje z Kate i Williamem, pojawiają się też wątpliwości dotyczące zerwanych umów. Ekspert jednak uważa, że dla pary nie ma powrotu do pałacu.

Meghan i Harry przechodzą trudny czas. "To byłoby upokorzenie"
Meghan Markle i książę Harry nie mogą już wrócić do życia "pracujących" członków rodziny królewskiej? (YouTube, TalkTV)

Jeszcze w ubiegłym miesiącu Spotify zrezygnował z umowy, jaką zawiązał z Meghan Markle i księciem Harrym. Utrata lukratywnego kontraktu ze szwedzkim serwisem strumieniowym to nie jedyny cios, który spadł na znaną parę w ostatnim czasie. Małżonkowie nie cieszą się też specjalną sympatią "hollywoodzkiej arystokracji".

Meghan Markle i książę Harry nie mogą wrócić do Wielkiej Brytanii?

Prawdopodobnie książę Harry i Meghan Markle nawet nie biorą pod uwagę, że mogliby na powrót podjąć role pracujących członków rodziny królewskiej. Z takiego założenia wychodzi Angela Levin, autorka licznych publikacji o brytyjskich "royalsach". Levin uważa nawet, że gdyby para wróciła, wuj mógłby wywrzeć zły wpływ na księcia George'a.

Angela Levin uważa, że przyszła para królewska powinna chronić najstarszego syna przed powtórzeniem błędów swojego wuja. Ekspertka od brytyjskich "royalsów" podkreśla także, że próba zostania na powrót pełnoprawnym członkiem rodziny panującej zakończyłaby się dla Harry'ego i Meghan upokorzeniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia
George nie ma, w przeciwieństwie do dorastających Williama i Harry'ego, dysfunkcyjnej rodziny, więc powinien radzić sobie lepiej. Kate i William są tam, aby pomóc synowi. Musi być jednak trzymany z dala od negatywnego wpływu Harry'ego – argumentowała Angela Levin w wywiadzie dla magazynu "OK".

Nie bez powodu Angela Levin została zapytana o tę kwestię. Jak podaje New York Post, niedawno pojawiły się plotki, że książę Harry zatęsknił za ojczyzną, a dodatkowo "zraził się" hollywoodzkim stylem życia, który tak uwielbia z kolei jego żona.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić