aktualizacja 

Meghan Markle miała szantażować księcia Harry'ego. Szokujące, do czego go zmusiła

68

W ciągu ostatnich lat Meghan Markle nie cieszy się najlepszą sławą wśród poddanych swojego teścia. Coraz częściej o żonie księcia Harry'ego mówi się w negatywnym kontekście. Teraz miał wyjść na jaw kolejny mroczny sekret aktorki. Czy szantażowała obecnego męża?

Meghan Markle miała szantażować księcia Harry'ego. Szokujące, do czego go zmusiła
Meghan Markle zmusiła księcia Harry'ego, żeby ujawnił ich relację? Sensacyjne doniesienia (NEWSPIX.PL, ZUMA)

Valentine Low jest autorem książki "Courtiers: The Inside Story of the Palace Power Struggles" (tłum. "Dworzanie: Wewnętrzna historia pałacowych walk o władzę" – przyp. red). To właśnie w wydanej pod koniec września pozycji został opisany sekret, którego Meghan Markle wolałaby nie ujawniać światu.

Meghan Markle szantażowała księcia Harry'ego? Szokujące doniesienia

Pisarz twierdzi, że dotarł do jednej z osób z bliskiego otoczenia królowej Elżbiety. Jego "tajemniczy informator" rzucił nowe światło na kulisy związku księcia Harry'ego i Meghan Markle. Okazało się, że nie wszystko wyglądało tak bajkowo, jak później opisywała para mediom.

Z relacji informatora wynika, że książę Harry wcale nie spieszył się z ogłoszeniem światu, z kim się spotyka. Miało to ciążyć Meghan Markle na tyle, że zdecydowała się zaszantażować ówczesnego partnera i tym sposobem wymusić poinformowanie opinii publicznej o tym, co ich łączy.

Jeżeli nie wydasz oświadczenia i nie potwierdzisz, że jestem twoją dziewczyną, to będzie koniec – czytamy w książce "Courtiers: The Inside Story of the Palace Power Struggles" ("The Sun").

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Książę Harry miał być na tyle przerażony deklaracją ukochanej, że czym prędzej spełnił jej żądanie. Natychmiast zatelefonował w tej sprawie do Jasona Knaufa, domagając się, aby sekretarz ds. komunikacji w Pałacu Kensington ułożył stosowne oświadczenie.

Harry zadzwonił do Knaufa, domagając się, aby wydał oświadczenie potwierdzające, że spotyka się z Meghan i zarazem potępia rasistowskie i seksistowskie podteksty, jakie można spotkać w niektórych tekstach mediów – relacjonował informator autorowi "Courtiers: The Inside Story of the Palace Power Struggles" ("The Sun").
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić