Meghan Markle mocno oberwała. Poważne oskarżenia

62

Meghan Markle nie raz i nie dwa musiała mierzyć się z krytyką pod swoim adresem. Tym razem o żonie księcia Harry'ego wypowiedziała się królewska ekspertka. Jej ocena z pewnością mocno zaboli byłą aktorkę. Została bowiem oskarżona m.in. o interesowność.

Meghan Markle mocno oberwała. Poważne oskarżenia
Meghan Markle nie będzie zadowolona, gdy dowie się, jak została podsumowana (Getty Images, 2022 Samir Hussein)

Od dnia, kiedy jej związek z młodszym synem następcy tronu wyszedł na jaw, Meghan Markle jest stale oceniana. Z czasem była aktorka zyskała fanów na całym globie, a nawet trafiła na listę "Stu najbardziej wpływowych osób świata 2021" magazynu "Time".

Meghan Markle nie kocha księcia Harry'ego?

Przełomem w tym, jak Meghan jest postrzegana przez opinię publiczną, okazał się wyjazd jej i księcia Harry'ego z Wielkiej Brytanii. Para zrzekła się obowiązków przypisanych członkom rodziny królewskiej oraz po wielu perypetiach zamieszkała w Stanach Zjednoczonych.

Teraz na temat Meghan Markle głos zabrała lady Colin Campbell. Arystokratka i zarazem ekspertka od brytyjskiej rodziny królewskiej podzieliła się swoimi uwagami w rozmowie z telewizją GB News. Nie miała wiele dobrego do powiedzenia na temat żony księcia Harry'ego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Zdaniem lady Colin Campbell, żona księcia Harry'ego jest osobą interesowną, analizującą wszystko pod kątem swoich korzyści. Według lady Campbell Meghan, Markle należy do osób, które wysoko sobie cenią pozycję społeczną, sławę czy zamożność. I to właśnie dlatego w ogóle miała zwrócić uwagę na brytyjskiego arystokratę.

Lady Colin Campbell uważa, że miłość Meghan Markle do księcia Harry'ego nie jest bezinteresowna i szczera. Wręcz przeciwnie – amerykańska aktorka, zdaniem lady Campbell, nawet nie spojrzałaby na swojego obecnego męża, gdyby związek z nim nie mógł przynieść jej korzyści.

Jest ogromnie interesowana. Uważam, że gdyby Harry nie był księciem, nie poświęciłaby mu nawet dwóch minut – stwierdziła lady Colin Campbell dla GB News.

To nie koniec zarzutów wobec Meghan Markle. Według lady Colin Campbell, żona księcia Harry'ego nie nadaje się do pełnienia służby publicznej. Brytyjska arystokratka uważa, że działalność Markle, w tym m.in. działalność charytatywna, jest tylko "na pokaz".

Rzeczywiście, tak, ogromnie się zaangażowała, ale służenie tylko i wyłącznie samej sobie. Służba publiczna? Kompletnie się do tego nie nadaje – podsumowała lady Colin Campbell.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić