aktualizacja 

Meghan Markle chciała skraść królowej show. Elżbieta II ustawiła ją do pionu

37

Od obchodów platynowego jubileuszu królowej Elżbiety minęły prawie dwa miesiące. Na jaw wciąż wychodzą informacje, które rodzina panująca wolałaby ukryć. Największą sensację wzbudzają te dotyczące Meghan Markle. Okazało się, że planowała brylować na wydarzeniu.

Meghan Markle chciała skraść królowej show. Elżbieta II ustawiła ją do pionu
Meghan Markle chciała brylować. Królowa Elżbieta pokazała jej miejsce w szeregu (Getty Images)

Nowe szczegóły jubileuszu królowej wypłynęły dzięki Tomowi Bowerowi. Królewski biograf ujawnił, że kolejność, w jakiej członkowie rodziny panującej usiedli w londyńskiej katedrze św. Pawła, nie był przypadkowy. Nie wszyscy byli zadowoleni, które ławki im przypadły.

Meghan Markle planowała brylować. Królowa pokazała jej miejsce w szeregu

Jak podaje portal Mirror, Meghan Markle zależało, żeby usiąść w jak najbardziej eksponowanym miejscu katedry. Podobne oczekiwania miał rzekomo również książę Harry.

Królowa Elżbieta postanowiła ukrócić plany wnuka i jego żony. Nie tylko nie zgodziła się na przydzielenie parze miejsc, które sobie wybrali, lecz także postanowiła ograniczyć ich publiczne wystąpienia do udziału w mszy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Ostatecznie książę Harry i Meghan Markle zostali usadzeni obok członków rodziny królewskiej, którzy nie pełnią żadnych oficjalnych funkcji. Małżonkowie zasiedli obok kuzynki Harry'ego i jej męża, księżniczce Eugenii i Jacka Brooksbanka. Doszło również do niezręcznej sytuacji, ponieważ Sussexowie wymusili na innej krewnej księcia, aby wstała i ich przepuściła, aby zajęli bardziej eksponowane siedzenia.

Jak podkreślał Tom Bower, książę Harry i Meghan Markle siedzieli daleko od najważniejszych członków rodziny. Królowa postanowiła przydzielić "najlepsze" miejsca najstarszemu synowi z żoną oraz księciu Williamowi z Kate Middleton. Z pisarzem zgadza się dziennikarka Katie Nicholl, która uważa, że w konsekwencji Sussexowie obrazili się na krewnych i celowo wyszli z katedry, trzymając się z dala od bliskich.

Wyszli, ponieważ nie siedzieli w pierwszym rzędzie. Myślę, że nie pojawili się na innych uroczystościach właśnie dlatego, że nie przydzielono im centralnych miejsc – spekulowała Katie Nicholl (Mirror).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić