Miał osiem kobiet jednocześnie. "Nikogo nie krzywdziłem"

26

O swoich miłosnych podbojach były prowadzący program "Twoja twarz brzmi znajomo" opowiedział w podcaście "WojewódzkiiKędzierski". Okazuje się, że Piotr Gąsowski oprócz dwóch medialnych związków ma za sobą spory bagaż romantycznych doświadczeń. Aktor przyznał że spotykał się aż z ośmioma kobietami jednocześnie.

Miał osiem kobiet jednocześnie. "Nikogo nie krzywdziłem"
Piotr Gąsowski miał naraz osiem dziewczyn (AKPA, AKPA)

Wydawać by się mogło, że o życiu uczuciowym znanego aktora i prowadzącego telewizyjne formaty celebryty wiadomo już wszystko. Piotr Gąsowski przez lata był związany z Hanną Śleszyńską, z którą ma syna i nie dawał swojej partnerce powodów do zazdrości.

Tak było aż do 2011 roku gdy potwierdziły się plotki o jego romansie z koleżanką z pracy, tancerką Anną Głogowską dla której popularny "Gąsu" zostawił swoją wieloletnią partnerkę.

Teraz okazuje się, że aktor ma na sumieniu sporo więcej, a jego relacje z kobietami bywały o wiele bardziej złożone, niż mogłoby się na pozór wydawać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Piotr Gąsowski roni łzy podczas występu Gosi Andrzejewicz

W podcaście "WojewódzkiiKędzierski" Gąsowski zapytany o relacje z kobietami przyznał wprost, że w przeszłości cierpiał na "seksoholizm". Nie chodziło tutaj tylko o popularne wśród starszych mężczyzn "wyrywanie", bo jak przyznaje sam aktor tego typu działania zwyczajnie go brzydzą.

Brzydziłem się zawsze, jak widziałem dziadów w moim wieku, podrywających te młode dziewczyny, hostessy. Tym dziadom wydawało się, że wszystko im wolno, budziło to moje obrzydzenie i niechęć - mówił.

- Powiedziałem sobie, że nigdy w życiu i dlatego nie dam sobie niczego wmówić. Niech jakaś dziewczyna się zgłosi, że ją emablowałem, wykorzystując, że jestem znany - zarzekał się w rozmowie z dziennikarzami.

Aktor przyznał jednak, że zdarzało mu się wdawać w płomienne romanse, jednak w każdym z nich nawiązywał mocną relację z partnerką. W szczytowym momencie Gąsowski jednocześnie spotykał się aż z ośmioma dziewczynami.

Tak, ale wszystkie te kobiety były mi bardzo bliskie. To nie było zaliczanie, to był krąg ośmiu dziewczyn. One nie miały związków, ja nie byłem w związku. To było dawno, byłem młody, nikogo nie krzywdziłem, nikogo nie zdradzałem - podkreślił.
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić