Michał Wiśniewski skazany. Wiadomo, jak zareagowała rodzina

28

Niedawno Michał Wiśniewski usłyszał dotkliwy wyrok sądu. Wokalista Ich Troje został skazany na 1,5 roku bezwzględnego więzienia i 80 tys. zł grzywny za wyłudzenie 2,8 miliona złotych ze SKOK Wołomin. Artysta zapewnia, że jest niewinny. A jak na tę sytuację reaguje jego rodzina?

Michał Wiśniewski skazany. Wiadomo, jak zareagowała rodzina
Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska (Licencjodawca, AKPA)

W dużych tarapatach znalazł się Michał Wiśniewski. Pod koniec października sąd skazał wokalistę Ich Troje w sprawie związanej ze SKOK Wołomin.

Piosenkarz zapowiedział już apelację. Jeżeli okaże się ona nieskuteczna, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Wiśniewski trafi do więzienia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska o powiększeniu rodziny i show biznesie. "Uważasz, że masz KIJ W D*PIE?"

Niewykluczone jednak, że zastosowane zostanie alternatywne rozwiązanie. Jakiej karze poddany może zostać Michał Wiśniewski?

Według polskiego prawa osoba skazana na karę pozbawienia wolności do 1,5 roku może się starać o dozór elektroniczny. Polega on na założeniu skazanemu na nogę elektronicznej opaski, dzięki której jest on stale monitorowany - podkreśliła w rozmowie z Onetem adwokat Katarzyna Bórawska.

Pola Wiśniewska reaguje na wyrok

Do sytuacji popularnego artysty odniosła się już jego małżonka Pola Wiśniewska. Gdy jeden z internautów zapytał, czy "boi się, że Michał będzie musiał odpokutować", odparła bardzo stanowczo.

Odpokutować? Niby za co? W art. 42 ust. 3 stwierdza się, że ''każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie potwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu''. Wyrok mojego męża jest nieprawomocny. Nikt! Prócz tych, których sprawa dotyczy, nie ma wystarczającej wiedzy (...), więc proszę powstrzymać się od wyciągania pochopnych wniosków - zaapelowała Pola.

Na tym jednak nie koniec. Michał Wiśniewski postanowił publicznie zapytać swoją małżonkę, czy mu ufa i w niego wierzy.

Zawsze - zapewniła Pola.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić