Milionerka Przetakiewicz świętuje. Zwróciła się do męża

6

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. W piątek, 29 września, para świętuje trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji w mediach społecznościowych oboje opublikowali wymowne posty. Zwrócili się do siebie nawzajem i pokazali zdjęcia z uroczystości.

Milionerka Przetakiewicz świętuje. Zwróciła się do męża
Joanna Przetakiewicz świętuje trzecią rocznicę ślubu. Zwróciła się do męża (AKPA, Instagram, @joannaprzetakiewicz)

Joanna Przetakiewicz jest słynną polską bizneswoman i dyrektor kreatywną założonego przez siebie domu mody La Mania. Kobieta za pierwszego męża wyszła, mając jedynie 20 lat. Doczekała się z nim trzech synów.

Później związała się z Janem Kulczykiem, z którym była przez wiele lat. Następnie poślubiła producenta Rinke Rooyensa, z którym teraz świętuje trzecią rocznicę ślubu.

Para z tej okazji wybrała się do Madrytu. Jednak zanim udali się na lotnisko w swoich mediach społecznościowych opublikowali zdjęcia z uroczystości, która odbyła się w Grecji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Natasza Urbańska o małżeństwie z Józefowiczem, córce i karierze: "Janusz przychodzi i mówi, że nas rozwodzą"

Joanna Przetakiewicz świętuje trzecią rocznicę ślubu. Zwróciła się do męża

Nic dwa razy się nie zdarza? Zdarza! Można kochać tyle razy, ile tylko jest nam dane i na ile sobie pozwolimy. Można na nowo się zakochiwać się i być kochanym. Od nowa miłość odkrywać. Kochane dziewczyny, miłość przeżywa się w życiu niekoniecznie tylko raz, za to raz się żyje - napisała Joanna Przetakiewicz na Instagramie.

55-latka wyznała także, za co najbardziej kocha swojego męża. "Kocham twoją wrażliwość, siłę, delikatność i dojrzałość. Twoją przyjaźń i wsparcie. Kiedy jest słońce i kiedy zbierają się czarne chmury i leje deszcz. Kocham też twoją świętą cierpliwość do mnie. Wiemy oboje, że jestem wyzwaniem. Nie dla mięczaków ani amatorów - stwierdziła Joanna Przetakiewicz.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Rinke Rooyens o Joannie Przetakiewicz. "Jesteś dla mnie wszystkim"

Z kolei Rinke Rooyens w sieci opublikował dwa wpisy. W pierwszym z nich nazwał żonę mianem "wonderwoman", a ich wspólną drogę przeznaczeniem.

Spotkanie cię było przeznaczeniem, zostanie twoim przyjacielem było wyborem, a kochanie cię wymknęło się spod kontroli. Jesteś nie tylko centrum mojego życia, jesteś całym moim życiem. Żyję dla ciebie, bo jesteś dla mnie wszystkim - napisał.

Wideo, które zostało dołączone do wpisu zabiera zdjęcia z greckiego ślubu i wesela. Warto podkreślić, że nie były one wcześniej publikowane w sieci.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W drugim poście napisał: "Miłości mojego życia! Jesteś powodem mojego śmiechu i uśmiechu, ponieważ jesteś dla mnie wszystkim. Jesteś dla mnie całym światem i jestem gotowy oddać Ci całe swoje życie. W chwili, gdy wkroczyłeś w moje życie, nabrało ono jeszcze większego znaczenia. Dziękuję, że jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek potrzebowałam".

W tym przypadku internauci mogą zobaczyć urywki nagrań z ceremonii.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić