Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KDH
|

"Milionerzy". Nie zgadniecie, ile odpowiadał na pytanie. Widzowie mieli go dość

28
Podziel się:

W 505. odcinku "Milionerów" mogliśmy oglądać dalsze zmagania Macieja Kapka. Uczestnik programu dał się poznać jako nietuzinkowa i lekko ekscentryczna osoba. O ile bawił publikę w studiu, to sytuacja z widownią przed telewizorami wyglądała inaczej – ci mocno krytykowali go za postawę. Jak ostatecznie poszło młodemu studentowi i reżyserowi?

"Milionerzy". Nie zgadniecie, ile odpowiadał na pytanie. Widzowie mieli go dość
Maciej Kapek pojawił się w aż trzech odcinkach "Milionerów" (fot. screen z TVN)

Maciej Kapek w pierwszym odcinku swojej gry w "Milionerach" zdążył odpowiedzieć zaledwie na jedno pytanie, bo na więcej nie starczyło czasu. Dopiero w drugim odcinku mogliśmy zobaczyć, jaką osobowość ma student amerykanistyki i filologii rumuńskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Uczestnik zupełnie nie przejmował się innymi kandydatami i bardzo długo odpowiadał na pytania. Analizował na głos każdą odpowiedź. Na jedno pytanie potrzebował aż 7 minut. Widzowie nie byli tym zachwyceni – już w trakcie emisji drugiego odcinka krytyczne wypowiadali się o jego grze.

Maciej jednak odpowiadał dobrze i w trzecim odcinku kontynuował swoją walkę o milion złotych. Rozpoczął z kwotą gwarantowaną 40 tys. zł i bez kół ratunkowych.

Proszę nie regulować odbiorników. To nie jest poprzedni odcinek. Ani jeszcze wcześniejszy – zażartował Hubert Urbański, gdy po raz trzeci witał się z tym samym graczem w środowych "Milionerach".

Pierwsze pytanie, które Maciej usłyszał, było warte 75 tys. zł i brzmiało tak:

Co ma wspólnego "Pożegnanie Słowianki", kandydatura na hymn państwowy Federacji Rosyjskiej, z partyzancką pieśnią "Rozszumiały się wierzby płaczące"?

a) muzykę

b) słowa

c) rok powstania

d) autora tekstu

Uczestnik przyznał, że kojarzy "Pożegnanie Słowianki" i słyszał o drugiej pieśni, ale nic więcej nie wiedział. Jak się można było spodziewać, długo zastanawiał się nad pytaniem. Rozważał każdy wariant, podawał znane sobie przykłady, myślał głośno nad potencjalnym rokiem powstania.

Gdy Urbański przyznał, że nie zna odpowiedzi na pytanie, ale ma melodie w głowie, Maciej zaczął się zastanawiać, czy dałoby radę zaśpiewać obie pieśni i porównać je ze sobą. Prowadzący rzucił, że nie będzie śpiewał, ale liczy, że jego gracz tak.

Raczej nie. Przy milionie może bym i zaśpiewał – odpowiedział.

W końcu, po 8 minutach Maciej zaznaczył odpowiedź c). Tyle trwa ponad 1/3 całego odcinka "Milionerów. Był to błędny wybór z jego strony, bo prawidłowa odpowiedź to a) muzyka. Co ciekawe, nawet po przegranej mężczyzna dalej chciał dłużej rozmawiać z Urbańskim.

Widzowie znowu negatywnie odnieśli się do zawodnika programu.

"On to ma tupet... on po przegranej już rozpędzał się z gadką, dobrze że Hubert szybko zgasił...", "Wreszcie koniec gadania, gość szedł na rekord, w ilu odcinkach wystąpi", "Ulga życia", "Zagadałby na śmierć" – napisali na Facebooku.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
Gen Flaszka
6 miesięcy temu
Niech prowadzi wiadomości w TVPis. Zacznie rano, skończy wieczorem. I będzie to nas kosztować 4 miliardy.
KOLA
6 miesięcy temu
jedno wielkie oszustwo.
Straszne,
6 miesięcy temu
nie daj Boże spotkać takiego w towarzystwie.A idiotyczna gadka jest na rękę Urbańskiemu,czas programu leci.Im więcej taki uczestnik mówi tym mniej przegra Urbański.
Emeryt.
6 miesięcy temu
Dlaczego w brytyjskiej formule nie ma tyle często idiotycznej gadki?
pionek
6 miesięcy temu
W szachach jest taki zegar. Wduszasz, i czas leci. Proste i skuteczne.
Nadalfanka
6 miesięcy temu
Czy lekko ekscentryczny ? Raczej sprawiał wrażenie człowieka, który pozjadał wszystkie rozumy, a tak naprawdę niewiele umiał. Gęba mu się nie zamykała, jak babie na bazarze. Wyjątkowo niesympatyczny gracz.
Gość
6 miesięcy temu
Mam wrażenie, że głośne rozmyślania uczestników gry są wymogiem organizatora. Przecież jak ludzie biorą udział w grze, to się denerwują i chyba nie mają ochoty na rozmowę. A czasami rozumowanie graczy jest śmieszne, tym bardziej w przypadku mylnej odpowiedzi - to jest w końcu program rozrywkowy. Zauważyłam, że gdy gracz bez rozważań wybiera odpowiedź, to dostaje coraz trudniejsze pytania. Niektórzy głośno zastanawiają się nad pytaniem na poziomie przedszkolaka. Coś w tym jest.
Nemeczek
6 miesięcy temu
Osobiście irytują mnie rozkminy graczy na głos. Kogo obchodzi, jakim torem dojdą do odpowiedzi? Zwłaszcza, że często to jest tor donikąd i aż śmiech bierze na ich logikę. Ale reszta pitu pitu w międzyczasie może być. Jakby miało to polegać na pytaniu Huberta i odpowiedzi: A (B,C,D) ostatecznie, to my byśmy zasypiali, a producent poszedł z torbami
lora
6 miesięcy temu
Przede wszystkim powinien być limit czasowy, by dać szansę innym i nudy by nie było.......
aaaaaaaaaaaaa...
6 miesięcy temu
ale ważna informacja. Dobrze, że z rana to przeczytałem. Będę lepszy dzień miał normalnie. o2 już dawno przestało być portalem informacyjnym a śmieciowym. Piszecie o bzdurach i często w sposób niepoprawny oraz irytujący.
Ha ha ha
6 miesięcy temu
Temat wybitny, jest co opisywać może DO JACKOWSKIEGO powinien zadzwonić?
Tak
6 miesięcy temu
Dawno nie oglądałem milionerów ,ale z tego co pamiętam to Urbański też przedłuża te pytania dlatego mnie ten program nie kręcił wolę 1z 10 szybkie pytania i odpowiedzi
Elo
6 miesięcy temu
Gość ma większe IQ niż 99 % osób na o2. Zazdrościcie?
Czas
6 miesięcy temu
Nie oglądałem programu z udziałem tego pana ale osobiście nie przepadam za długimi wywodami graczy. Szczególnie wtedy gdy podstawowe rzeczy tłumacza jakby to było rozpisywanie liczby PI.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić