aktualizacja 

Miller usłyszała to od eks. "Nie chwalę się, ale tak powiedział"

101

Mimo że Monika Miller odnosi sukces za sukcesem, jej codzienne życie nie jest usłane różami. Młoda gwiazda zdobyła się na osobiste wyznanie, wyjawiając, że jest nękana. Tożsamość prześladowcy wnuczki byłego premiera może dziwić. "Mam z nim kłopot" - mówi wnuczka byłego premiera o swoim... byłym.

Miller usłyszała to od eks. "Nie chwalę się, ale tak powiedział"
Monika Miller ma poważny problem. Padła ofiarą nękania ze strony byłego partnera (AKPA)

Monika Miller nie raz i nie dwa zdradzała szczegóły swojego życia uczuciowego. Wnuczka byłego premiera wielokrotnie musiała mierzyć się z miłosnymi cierpieniami. Jeden ze związków okazał się mieć wyjątkowo nieprzyjemne konsekwencje, o czym zdecydowała się opowiedzieć publicznie.

Monika Miller ma problem z byłym

Młoda gwiazda opowiedziała w rozmowie z portalem Pomponik, że padła ofiarą prześladowcy. Okazał się nim być jednak nie obcy jej psychofan, lecz mężczyzna, z którym w przeszłości była pozostawała w związku.

Monika Miller czekała aż rok, aby odnowić kontakt z dawnym ukochanym. Niestety, okazało się, że nie jest on w stanie zapomnieć o młodej gwieździe, a jego wiadomości z czasem stały się niepokojące dla byłej partnerki.

Niestety mam z nim kłopot, nie chcę być niemiła i aby zła karma mnie dopadła, wiec jestem z nim w kontakcie– zwierzyła się Monika Miller.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Monika Miller o Tinderze: "Myśleli, że jestem fejkiem!"

Jak relacjonowała Monika Miller, jej były partner i zarazem prześladowca próbuje podejmować próby wejścia w nowy związek. Jednak, co mężczyzna sam podkreśla w rozmowach, za "miłość życia" wciąż uważa właśnie wnuczkę byłego premiera. Komplementuje dawną partnerkę, przekonując, że żadna kobieta, z którą wybrał się na randkę, nie może się do niej umywać.

Z tego co mówi, próbował się umawiać z innymi na randki, nie chce się chwalić, ale on tak powiedział... Że nikt mi nie dorównuje – wytłumaczyła Monika Miller w komentarzu dla Pomponika.

Sama Monika Miller nie traci wiary w to, że spotka na swojej drodze "tego jedynego" czy "tą jedyną" młoda kobieta czuje pociąg do obu płci. Wnuczka byłego premiera zdecydowała się nawet na udział w programie randkowym "Celebs go dating", emitowanym w  Esce.TV.

Biorę udział w programie randkowym. (...) Nie sądziłam, że randki przy kamerach mogą być tak fajne i tak luźne. (...) Jestem bardzo mile zaskoczona – przyznała Monika Miller.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić