Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Dachnij
Kamil Dachnij
|

Minął rok od śmierci Królikowskiego. Rodzina uczciła jego pamięć [ZDJĘCIA]

6
Podziel się:

27 lutego minął rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Rodzina z tej okazji odwiedziła grób aktora. Widok jego syna Antka Królikowskiego mocno chwyta za serce.

Minął rok od śmierci Królikowskiego. Rodzina uczciła jego pamięć [ZDJĘCIA]
Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 r. (fot. AKPA)

Śmierć Pawła Królikowskiego 27 lutego 2020 r. była wstrząsem dla wielu osób. Zarówno rodzina, jak i fani do końca wierzyli, że aktorowi uda się pokonać chorobę. Królikowski przez kilka lat zmagał się z tętniakiem mózgu.

Choroba pojawiła się u niego nagle. W 2015 r. przeszedł pierwszą operację. W 2019 r. poddał się kolejnemu zabiegowi. Niestety kilka miesięcy później zmarł w wieku 58 lat.

W pierwszą rocznicę jego śmierci jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz brat Rafał Królikowski poświęcili mu wpisy w mediach społecznościowych. Wzruszające słowa zamieściła także wieloletnia przyjaciółka, aktorka Joanna Kurowska.

Najbliższa rodzina odwiedziła także grób Królikowskiego, który znajduje się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Aktora pochowano w Alei Zasłużonych.

Wśród odwiedzających była żona Małgorzata, rodzice Pawła, Jadwiga i Jan. Jego syn, Antek Królikowski, przyklęknął przed grobem ojca. To wzruszający widok.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Gość
rok temu
Ludzie dlaczego w Was tyle jadu?!
jan
rok temu
katolicy zawsze obchodza rocznice smierci daja na msze palą swieczki i to częsciej niż co rok.na cmentarzy zawsze powinno sie przykleknąć.Zo za gimbus to pisał
Lila
rok temu
Małgosia jeszcze nie zrobiła pomnika Pawłowi nie ładnie jak nie stać Jon to młody Antek powinien się dołożyć przeciesz to był ojciec nie ładnie mam nadzieję że zrobiom wspaniały był aktor Paweł uwielbiałam to
Lila
rok temu
Małgosia gdzie pomnik co taka biedna jesteś asz nie ładnie mam nadzieję że Antek Ci pomoże zrobić uwielbiałam Pawła
qaz
rok temu
Ależ gest!! ho ho ho!
Szary Wilk
rok temu
No bo inne dzieci to przy grobach swoich rodziców tańczą i się cieszą a biedny młody Królikowski przyklęknął. Moja mama nie zyje już 8lat i za kazdym razem przyklekam jak jestem przy jej grobie Kto pisze te artykuły jest chyba nacpany.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić