Mocne słowa o Ewie Krawczyk. Była żona artysty przerwała milczenie

56

Choć od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już trochę czasu, to sprawa jego testamentu nadal pozostaje niewyjaśniona. Pojawiły się informacje, że artysta zapisał wszystko swojej żonie Ewie, w co nie może uwierzyć była małżonka wokalisty.

Mocne słowa o Ewie Krawczyk. Była żona artysty przerwała milczenie
Ewa Krawczyk (akpa)

Pierwsza żona piosenkarza Grażyna Krawczyk postanowiła zabrać głos. Nie ukrywa, że bardzo przejmuje się losem jedynego syna Krzysztofa.

To niemożliwe, żeby Krzysztof pominął swoje dziecko w testamencie. Każdy, kto go znał, to potwierdzi, nie tylko ja. Powiem coś, co jest straszne, ale muszę: kiedy Halina dowiedziała się o wypadku, w którym tak strasznie ucierpiał jej syn, oświadczyła mu tak: to się stało z twojej winy, ty masz się teraz tym dzieckiem opiekować - powiedziała Pomponikowi.

Zdradziła również, że "Krzysiek zrozumiał wtedy, że został z tym sam". Jej zdaniem miał wielkie wyrzuty sumienia i pracował z myślą o przyszłości syna.

Grażyna Krawczyk przerażona postawą Ewy

Grażyna Krawczyk podkreśla, że mocno kibicuje Krzysztofowi Krawczykowi juniorowi. Trzyma za niego kciuki zarówno w kontekście pracy na scenie, jak i w walce o własne mieszkanie. Z przerażeniem spogląda natomiast na postawę Ewy Krawczyk.

Rozumiem, że ona nie ma dzieci, ale serce to ona chyba ma? - pyta dosadnie.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić