aktualizacja 

Monika Borys wyznaje. Po latach mówi o Natalii Kukulskiej

35

Przed laty Monika Borys była jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Jej wielką miłością okazał się mężczyzna, z którym dzieliła miłość do muzyki, czyli Jarosław Kukulski. Niestety, relacje z pasierbicą, Natalią, nie układały się najlepiej.

Monika Borys wyznaje. Po latach mówi o Natalii Kukulskiej
Monika Borys nie miała łatwiej relacji z pasierbicą. To przyczyniło się do rozpadu relacji z Jarosławem Kukulskim? (kadr z teledysku)

To właśnie Monika Borys śpiewała hit wszech czasów "Co ty królu złoty". Zawojowała polską scenę lat 90., a w karierze wspierał ją ukochany mąż – Jarosław Kukulski. Dopiero po latach piosenkarka opowiedziała o tym, co działo się za zamkniętymi drzwiami ich domu.

Monika Borys i Natalia Kukulska były skonfliktowane?

Przedmiotem licznych spekulacji była relacja łącząca Monikę Borys z jej pasierbicą – Natalią Kukulską. Według portalu Pomponik obie kobiety miały rywalizować nie tylko jako piosenkarki, lecz nie przepadać za sobą w życiu prywatnym.

W pewnym momencie Monika Borys zrobiła sobie przerwę od kariery. Kiedy jednak podjęła decyzję, że zamierza wrócić do śpiewania, napotkała na poważną przeszkodę w postaci niechęci opinii publicznej. Piosenkarce zarzucano, że nie sprawdziła się w roli macochy córki Anny Jantar.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Natalia Kukulska: Chopin jest gender
Wróciły te cudowne artykuły, skupiające się na robieniu ze mnie jędzy, a z Natalii pokrzywdzonej. Jakby ktoś robił to specjalnie... Wiele osób przeszkadzało mi w powrocie. W końcu doszłam do wniosku, że głową muru nie przebiję. Nie pozostało mi nic innego, jak wycofać się z życia publicznego – uskarżała się Monika Borys w rozmowie z magazynem "Party".

Jedną z osób, które zarzucały Monice Borys złe traktowanie Natalii Kukulskiej, była Krystyna Pytlakowska. W artykule dla magazynu "Viva!" Pytlakowska przytoczyła jedną z rozmów, jakie odbyła z Natalią Kukulską. Piosenkarka miała jej się wówczas zwierzyć z problemów w relacjach z macochą.

Natalia zaprosiła mnie do pokoju na strychu. Chciała pokazać mi swoją pierwszą Platynową Płytę. Miała wtedy 15 lat. Spytałam ją, czy lubi Monikę i jak się im układa. Nabrała wody w usta. Dowiedziałam się tylko, że lodówka jest pełna karteczek z napisem "Dla Piotrusia" [Piotr Kukulski – syn Jarosława Kukulskiego i Moniki Borys – przyp. red.] ponaklejanych na zapakowane jedzenie. To mówiło samo za siebie – pisała Krystyna Pytlakowska w "Vivie!".
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić