Tak naprawdę nazywa się Miley Cyrus. Będziecie w szoku

14

To z pewnością jedna z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek. 30-latka niedawno wydała nową piosenkę pt. "Flowers", która skradła serca słuchaczy na całym świecie, także w Polsce. Zdaniem niektórych odbiorców singiel nawiązuje do ex-męża Cyrus oraz zdrad, których Liam Hemsworth dopuszczał się wobec niej. Wielu fanów gwiazdy wciąż jednak nie wie, że Miley nie jest jej prawdziwym imieniem.

Tak naprawdę nazywa się Miley Cyrus. Będziecie w szoku
Nie wszyscy wiedzą, jak naprawdę nazywa się Miley Cyrus (AKPA)

Jak więc nazywa się Miley Cyrus? Aktorka serialu "Hannah Montana" już jakiś czas temu zdecydowała się na zmianę swoich danych osobowych. Zrobiła to, gdy stała się popularna. Jej prawdziwe imię i nazwisko brzmi bowiem Destiny Hope Cyrus. Dwa pierwsze słowa w tłumaczeniu z języka angielskiego oznaczają "przeznaczenie" oraz "nadzieja".

Cyrus przyszła na świat 23 listopada 1992 roku w Tennessee w USA. To córka Billy’ego Raya Cyrusa (wokalista country) i Leticii "Tish" Cyrus. Dziewczyna urodziła się z niebezpiecznym dla zdrowia schorzeniem serca - tzw. tachykardią, czyli częstoskurczem komorowym. Rodzice nadali jej imiona Destiny Hope. Wierzyli, że ich córka będzie zawsze dzielnie walczyć z chorobą, nigdy się nie podda i niejednego zadziwi swymi sukcesami.

Jak przyznała Cyrus, była bardzo radosnym dzieckiem i dużo się uśmiechała. To sprawiło, że z czasem najbliżsi zaczęli ją nazywać Smiley (od angielskiego słowa "smile", czyli "uśmiech"). Takie przezwisko podobało jej się. Później rodzina skróciła je nawet do słowa Miley.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ostatnie spotkanie Diany przed śmiercią. Wspomnienie księżnej przed 60. rocznicą urodzin

W 2008 roku Cyrus podjęła radykalny krok. Oficjalnie zmieniła imiona w dokumentach na Miley Ray Cyrus. Wiadomo, że drugie z nich to hołd, który chciała oddać swemu ukochanemu dziadkowi Ronaldowi Rayowi "Ronowi" Cyrusowi (politykowi z Partii Demokratycznej).

Kim jest Miley Cyrus?

Przypomnijmy. Miley Cyrus zasłynęła w 2006 roku dzięki serialowi Disney Channel "Hannah Montana". Stała się wtedy idolką nastolatek. Po dużym sukcesie na ekranie, kilka miesięcy później zdecydowała się spróbować swych sił jako piosenkarka. I na tym polu nie zawiodła!

Początkowo wydawała piosenki związane z powyżej wspomnianą produkcją. Dopiero w lipcu 2008 roku nagrała pierwszą płytę niepowiązaną z "Hannah Montana". Dziś fani czekają na jej ósmy album studyjny "Endless Summer", którego premiera zapowiedziana jest na 10 marca 2023 roku. Promuje go singiel "Flowers".

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić