BOB| 

Możesz kupić dom gwiazdy disco polo. Cena zwala z nóg

11

Luksusowa willa znajduje się w województwie podlaskim. Jej właścicielem jest Radosław Liszewski. Doszedł jednak do wniosku, że przyszedł czas, aby sprzedać nieruchomość.

Możesz kupić dom gwiazdy disco polo. Cena zwala z nóg
Na zdjęciu: Radosław Liszewski (AKPA, Podlewski)

Radosław Liszewski pochodzi z niewielkiej miejscowości Sejny (woj. podlaskie). To tam się urodził, wychował, a potem wybudował. W pewnym momencie wybił się w polskim disco polo, gdy Polacy zakochali się w utworze "Ona tańczy dla mnie". Nagle zespół Weekend stał się rozpoznawalny w całym kraju.

Ile kosztuje dom Liszewskiego?

46-latek dorobił się wielkich pieniędzy. Z czasem Sejny stały się dla niego za małe i razem z żoną przeprowadził się do Warszawy. Stało się to całkiem niedawno. Liszewscy doszli do wniosku, że to wiele im ułatwi.

W stolicy mieszkali już nasi synowie, więc postanowiliśmy się tu przenieść, by być bliżej nich. Tu mam wszystko pod nosem, co jest związane z moją pracą, a stamtąd każda sprawa to wyprawa na cały dzień. Teraz jak idę do telewizji, piję kawę i wskakuję do studia, a tak zawsze 600 kilometrów musiałem nadrabiać tam i z powrotem - mówi muzyk w "Fakcie".

Lider zespołu "Weekend" szybko podjął kolejną ważną decyzję. Chodzi o dom w Sejnach. Luksusowa willa została wystawiona na sprzedaż. Jest jeden problem. Kwota dosłownie zwala z nóg.

Chcesz kupić dom od Radosława Liszewskiego? Musisz przygotować się na wydanie ponad 2 mln złotych. Nowy właściciel jednak za taką kwotę dostanie duży dom z pięknym widokiem, który dodatkowo jest tani w utrzymaniu.

Tam jest prawie 200-metrowy piękny dom z działką i widokiem na jezioro. Jest tam pięć pokoi i garaż. Dom nie wymaga też żadnego nakładu, bo jest samowystarczalny. [...] Prądu starcza na cały dom. Budynek sam się nim ogrzewa i jest bezkosztowy. Nic tylko zamieszkać, żyć i się cieszyć - zachwala Liszewski.

Nieruchomość ma dodatkowo strych, który można zagospodarować według uznania. Jest także sauna, budynki gospodarcze, miejsce na grilla, a dom posiada własną linię brzegową. Jest zatem szansa, że przy tak wielu atutach uda się szybko znaleźć nowego właściciela.

Zobacz także: "W Polskę na weekend". Najbardziej egzotyczny region w Polsce. Podlasie zachęca niesamowitymi atrakcjami
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić