Najmilsza gwiazda TVP. Tomaszewska zdradza receptę

14

Małgorzata Tomaszewska uznawana jest za jedną z najmilszych gwiazd Telewizji Polskiej. W jaki sposób zdobyła dużą sympatię? Rąbka tajemnicy prezenterka uchyliła w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Najmilsza gwiazda TVP. Tomaszewska zdradza receptę
Małgorzata Tomaszewska (AKPA)

Małgorzata Tomaszewska telewizyjny debiut zaliczyła w 2012 roku. Od tamtego momentu jej kariera stopniowo się rozpędzała.

Tomaszewska ma za sobą między innymi udział w "Tańcu z gwiazdami". Później przeszła do Telewizji Polskiej. Kiedyś prowadziła cykl show-biznes i kultura w "Pytaniu na śniadanie". Następnie została gospodynią śniadaniówki. W formacie regularnie pojawia się u boku Aleksandra Sikory.

W rozmowie z Plejadą Tomaszewska opowiedziała o swoim podejściu do popularności. Trzeba przyznać, że jest ono bardzo rozsądne.

Uważam, że wszystkie niedogodności, które mamy, z tym że media nas obserwują, są zarówno blaskami, jak i cieniami. My żyjemy z tego, że ktoś się nami interesuje. Gdyby nikt nami się nie interesował, to nasza praca nie miałby sensu - powiedziała przedstawicielka TVP.

Najmilsza w TVP? Małgorzata Tomaszewska wyjaśnia

Pojawiają się opinie, że Małgorzata Tomaszewska jest jedną z najmilszych gwiazd TVP. Czemu zawdzięcza takie recenzje? Na to pytanie odpowiedziała w rozmowie z reporterką jastrzabpost.pl.

Może to wynika z tego, że ja np. gdy jestem na planie The Voice of Poland, to kamera to jedno, ale nie mam tak, że schodzę, mówię, że skończyliśmy nagranie i wychodzę ze studia. Staram się pożegnać z tymi, którzy są na planie, którzy przez wiele godzin z nami uczestniczą w nagraniu tego programu, bez nich by się to nie odbyło. Płaczę z rodzinami na backstage’u, bo mi tak ich szkoda. Jestem kompletnie nieobiektywna, nie mogłabym być trenerem, abstrahując od tego, że nie znam się na muzyce, w przeciwieństwie do naszych trenerów - powiedziała gwiazda TVP.

Tomaszewska zapewniła, że ceni sobie naturalność. Gdy staje przed kamerą, to niczego nie udaje. Wydaje się, że jest to spora zaleta.

Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić