Najpierw go uśmiercili. Teraz wraca do "Na dobre i na złe". Jak to możliwe?

25

Mikołaj Roznerski wcielał się w rolę inspektora Piotra Korbana w "Na dobre i na złe". Jakiś czas temu pożegnał się z serialem. Mimo, że jego postać została uśmiercona, aktor znów wystąpi w słynnym serialu. Jak to możliwe?

Najpierw go uśmiercili. Teraz wraca do "Na dobre i na złe". Jak to możliwe?
Mikołaj Roznerski wcielał się w Piotra Korbana w "Na dobre i na złe" (AKPA, AKPA)

Mikołaj Roznerski od lat występuje w polskich filmach i serialach. Od 2021 roku grał inspektora Piotra Korbana w "Na dobre i na złe". Niestety, jego postać została uśmiercona przez scenarzystów.

Piotr Korban był serialowym ukochanym lekarki Hanny Sikorki. Wcielała się w nią Marta Żmuda Trzebiatowska. Śmierć jej partnera wstrząsnęła nie tylko bohaterką, ale również widzami, którzy liczyli na happy end. Niestety, śmierć rozłączyła kochanków.

Roznerski pożeganł się z widzami słynnej produkcji. Napisał na Instagramie:

Żegnaj Inspektorze... Drodzy to był już ostatni odcinek @nadobreinazle.official z moim skromnym udziałem. Cieszę się, że moja postać budziła takie emocje. Że są widzowie, którzy ją lubili i są widzowie, którzy jej nie znosili... czad... bo najgorsza jest obojętność. (...) Dziękuję producentom i scenarzystom i reżyserom za ten niezwykły czas - czytamy we wpisie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Uśmiercili go w serialu, teraz Roznerski wraca do "Na dobre i na złe". Jak to możliwe?

Post pożegnalny Mikołaja Roznerskiego pojawił się w lutym. Od tamtej pory gwiazdor przez dłuższy czas milczał na temat swojej roli w serialu "Na dobre i na złe". Teraz okazuje się, że scenarzyści produkcji zaplanowali nowe wzywanie dla Roznerskiego. Mimo, że jego poprzednia postać została uśmiercona, gwiazdor wraca na plan i fani zobaczą go w najnowszych odcinkach serialu.

Jak to możliwe, że Roznerski wraca do serialu? Internauci mają kilka pomysłów. W najnowszym zwiastunie widzimy jego serialową partnerkę biegnącą przez las. Zauważa ona rowerzystę, który wygląda identycznie jak jej ukochany. Woła go, jednak ten nie reaguje. Owa postać to nowy bohater odgrywany przez Roznerskiego.

Nie no czyżby sobowtór Piotra Korbana?
Myślę, że jego wątek będzie rozbudowany i zostanie na dłużej w serialu.
Czy matka Korbana mówiła coś o braciszku lub w ogóle o jakimś członku rodziny? Bo ja sobie nie przypominam, a teraz co, brat bliźniak?
Czyżby brat Bliźniak Piotra Korbana?
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Czy uroda pomaga Mikołajowi Roznerskiemu w karierze?
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić