aktualizacja 

Natalia Janoszek na plakacie wyborczym. Wiadomo, której partii

157

Krzysztof Stanowski swoim najnowszym filmie o Natalii Janoszek wbił przysłowiowy kij w mrowisko. Dziennikarz przedstawił liczne dowody na to, że domniemana gwiazda Bollywood w rzeczywistości nie zrobiła spektakularnej kariery. Teraz uderzyła w nią żona posła PiS.

Natalia Janoszek na plakacie wyborczym. Wiadomo, której partii
Natalia Janoszek jest stałą bywalczynią polskich programów, w tym m.in. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Okazje się, że próbowała swoich sił także, startując na urząd z listy PO. (Twitter, X)

Nie cichną dyskusje na temat Natalii Janoszek. Wśród redaktorów Wikipedii trwają rozmowy o zasadności istnienia artykułu poświęconego polskiej celebrytce, a kolejne osoby publiczne dzielą się swoimi opiniami o jej karierze.

Krzysztof Stanowski – film o Natalii Janoszek. Marianna Schreiber uderza w aktorkę

Sprawa Natalii Janoszek została poruszona między innymi Marianna Schreiber. Żona jednego z najważniejszych posłów Prawa i Sprawiedliwości opublikowała na portalu społecznościowym X (dawniej: Twitter – przyp. red) zdjęcie ulotki wyborczej – osobą startującą była właśnie rzekoma oszustka.

Natalia Janoszek starała się dostać do Rady Miejskiej Bielska-Białej z ramienia Platformy Obywatelskiej. Próba celebrytki, by zaistnieć w lokalnej polityce poprzez wygraną w wyborach samorządowych, miała miejsce w 2014 roku i ostatecznie skończyła się niepowodzeniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Krzysztof Stanowski ponownie MIAŻDŻY Natalię Janoszek. Jest gotowy na proces?
Ciekawe czy @Platforma_org się jakoś do sytuacji swojego kandydata odniesie? – Marianna Schreiber ironicznie zapytywała w opisie posta innych użytkowników X.

To nie był koniec, ponieważ Marianna Schreiber w pierwszej kolejności zamieściła fotografię na profilu swojej partii Mam Dość, a następnie – udostępniła post na stronie prywatnej. Żona posła PiS na razie nie doczekała się oficjalnej odpowiedzi od rzecznika PO, za to komentatorzy zaczęli wypominać Schreiber, że z list partii jej męża również startowały osoby, których osiągnięcia była potem poddawane w wątpliwość.

Nie po raz pierwszy żona posła PiS zademonstrowała zainteresowanie aferą wywołaną przez Krzysztofa Stanowskiego. Bezpośrednio po obejrzeniu ostatniego filmu dziennikarza na temat Janoszek działaczka zamieściła długi post, w którym dzieliła się swoimi oburzeniem i refleksjami.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić