BOB| 

Wojewódzki pyta o Quebonafide. Szroeder odpowiada

3

Natalia Szroeder idąc do Kuby Wojewódzkiego, musiała liczyć się z tym, że padnie pytanie o jej związek z Quebonafide. Wokalistka jednak bez problemu opowiedziała o partnerze.

Wojewódzki pyta o Quebonafide. Szroeder odpowiada
Natalia Szroeder była gościem Kuby Wojewódzkiego (Facebook)

Za nami kolejny odcinek telewizyjnego talk-show prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego. W jednym z największych show TVN-u tym razem na kanapie usiadła m.in. Natalia Szroeder. Ostatnio u niej dużo się działo w kwestiach zawodowych, więc było o czym opowiadać.

Natalia Szroeder u Kuby Wojewódzkiego

Wokalistka obecnie pracuje nad nową płytą. Jej premiera ma mieć miejsce jesienią tego roku. Z jej wypowiedzi wynika, że obecnie jest na etapie, w którym czerpie dużo radości z pracy.

Bardzo dużo zmian mam na koncie. I teraz czuję, że ten kolejny raz, to jest ten właściwy raz. Bardzo na to liczę. Nie ukrywam, że jestem dumna z rzeczy, które teraz się dzieją. Mocno zmieniłam ludzi współpracujących ze mną - tłumaczyła.

Szroeder nie może także narzekać w kwestiach prywatnych. Wojewódzki w końcu musiał zapytać Natalię o związek z popularnym raperem Quebonafide. Gospodarz programu zacytował słowa utworu "Bubbletea", który został nagrany właśnie dla piosenkarki.

Wspaniałe. Jest to miłe, jest to piękne. To jest intymna piosenka, która trafiła w ręce milionów ludzi i to jest uniwersalna piosenka w tym momencie. Każdy tam swoją historię odnajduje. Fajnie być adresatem czegoś takiego. Bardzo jest mi miło. Bardzo to jest przyjemne - skomentowała gwiazda polskiej muzyki.

Gośćmi Wojewódzkiego byli także Patecki i Tromba. To uczestnicy programu Członkowie Ekipy.

Zobacz także: Babski wypad w góry Natalii Szroeder, Igi Lis i Darii Zawiałow
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić