BOB| 

Nie chcą Edyty Górniak. W tej stacji jest już spalona

131

Edyta Górniak w ostatnich latach niszczyła swój artystyczny wizerunek bardzo kontrowersyjnymi opiniami na różne tematy. Teraz zaczyna ponosić tego konsekwencje. Prawdopodobnie był to jeden z powodów, dlaczego nie zaproszono jej na wielką imprezę.

Nie chcą Edyty Górniak. W tej stacji jest już spalona
Edyta Górniak - zdj. ilustracyjne (AKPA)

Telewizja Polsat w tym roku świętuje 30-lecie istnienia. Z tej okazji zorganizowano Wielką Jubileuszową Galę w Teatrze Wielkim. Stacja zaprosiła na koncert gwiazdy, które w różny sposób były z nią związane przez lata działalności.

Edyta Górniak nie zaśpiewa dla Polsatu

Goście oraz widzowie wysłuchają występów największych artystów. Wydawało się, że w repertuarze znajdzie się miejsce dla Edyty Górniak, która była m.in. jurorką w programie "Jak oni śpiewają". Okazało się jednak, że słynna wokalistka nie dostała zaproszenia.

To nie jest przypadek. Kulisy rezygnacji z występu Edyty Górniak na jubileuszowej gali ujawnia "Pudelek". Jedną z przyczyn nieobecności 50-latki jest jej konflikt z Niną Terentiew.

Edyta Górniak w Polsacie jest spalona od dawna. Nina Terentiew od dłuższego czasu nie czuje do Edyty sympatii, a wieloletnie problemy związane ze współpracą Edyty z Polsatem przekreśliły jej występ na Gali. Nie pomógł również Edward Miszczak - mówi anonimowy informator.

To jednak nie wszystko. Górniak w ostatnich latach słynie z kontrowersyjnych opinii. Zdarzało się jej mówić o spiskach, kontaktach z kosmitami, a nawet podważała istnienie koronawirusa.

Organizatorzy stanowczo powiedzieli "nie" dla Edyty Górniak na Gali, ponieważ transmisja jest na żywo, a znana ze swoich fanatycznych wręcz wypowiedzi i poglądów Edyta mogłaby zniszczyć spokój i zaniżyć rangę tego tak dla telewizji ważnego wydarzenia - dodaje informator.

Wygląda na to, że Edyta Górniak powoli musi pogodzić się z faktem, że stała się osobą niemile widzianą w polskim show biznesie. Trudno się jednak dziwić, mając na uwadze jej kontrowersyjne wywody.

Kto wystąpi na gali Polsatu? Pojawią się m.in. Maryla Rodowicz, Doda, Muniek Staszczyk, Lady Pank, Golec uOrkiestra czy Monika Brodka. Nie zabraknie także prowadzących, którzy od lat są twarzami stacji. Na scenie staną wspólnie Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Zygmunt Chajzer.

Zobacz także: Mówił pozytywnie o Tusku. W tle ważne ustalenia
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić