Nie do wiary! Tak kiedyś wyglądała Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"

80

Reality show "Królowe życia" przyniosło ogromną rozpoznawalność Dagmarze Kaźmierskiej. Celebrytka nigdy nie kryła się z tym, że korzysta z usług specjalistów od medycyny estetycznej. W związku z tym, na przestrzeni lat zmieniła się nie do poznania. Zobaczcie sami!

Nie do wiary! Tak kiedyś wyglądała Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"
Dagmara Kaźmierska (Licencjodawca, AKPA)

W przeszłości Dagmara Kaźmierska była sutenerką. Dziś natomiast spełnia się w roli bizneswoman. Prowadzi luksusowy butik, a na dodatek jest jedną z największych gwiazd reality show o wiele mówiącym tytule "Królowe życia".

Jej kariera medialna rozpoczęła się zupełnie przypadkowo. Swój udział miał w tym syn Dagmary. Conan chciał zostać aktorem, w związku z czym mama zabrała go na casting. Furory chłopak tam nie zrobił, ale reżyserowi Piotrowi Wąsińskiemu do gustu przypadła Dagmara.

Właśnie dlatego stworzył wokół niej cały program. W takich okolicznościach narodziło się reality show "Królowe życia".

Kaźmierska doskonale wie, jak przyciągać uwagę widzów i internautów. Nie boi się poruszania trudnych tematów. Ochoczo dzieli się też różnymi bieżącymi wydarzeniami ze swojego życia.

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z przeszłości

Raz po raz Kaźmierska w mediach społecznościowych wraca wspomnieniami do dawnych czasów. Tak też było ostatnio, gdy pokazała zdjęcie z czasów młodości. Aż trudno uwierzyć, że kiedyś tak wyglądała.

Boże, gdzie te dni, że człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu. A teraz dzień musi od szpachli zaczynać - stwierdziła Dagmara na Instagramie.

Bohaterka "Królowych życia" zmieniła się bardzo mocno. Oczywiście, wpłynęły na to między innymi różne zabiegi. Swoje zrobił też czas. Jeżeli chodzi o poprawianie urody, Dagmara Kaźmierska ma w tym temacie jasne zdanie.

Ja uważam, że jeżeli ktoś chce, ma ku temu możliwości, nikogo tym nie krzywdzi, dlaczego ma sobie nie poprawić. W takim razie, po co chodzimy do fryzjera, po co się ładnie ubieramy? To jest wszystko w jednym celu - żeby poprawić sobie samopoczucie. I medycyna estetyczna jest jednym z tych czynników, którym też sobie poprawiają kobiety samoocenę i swoje samopoczucie. Jeżeli chcą, dlaczego nie? - powiedziała gwiazda podczas jednej z rozmów z jastrzabpost.pl.
Zobacz także: Angelika Mucha o rosnącej inflacji: "Traktuję torebki jako inwestycje"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić