Nie hamowała się, mówiąc o Kaczorowskiej. "Jest zakłamana"

7

Agnieszka Kaczorowska nie od dziś wzbudza sporo emocji. 12 czerwca znany trener Qczaj nazwał ją "kłamczuchą". Teraz natomiast mocną opinię na temat celebrytki wygłosiła Monika Goździalska. Trudno przejść obojętnie obok jej słów.

Nie hamowała się, mówiąc o Kaczorowskiej. "Jest zakłamana"
Monika Goździalska, Agnieszka Kaczorowska (AKPA)

Monika Goździalska zyskała niemałą popularność dzięki programowi "Big Brother", w którym wystąpiła ponad 20 lat temu. Jest prezenterką, celebrytką, a także byłą modelką. Na swoim koncie ma książkę "Skandaliczne życie modelek".

W rozmowie z Pomponikiem nawiązała do słów Qczaja. Trener personalny nazwał Agnieszkę Kaczorowską "kłamczuchą", która przysłowiowo "chlała wino w busie w drodze z Sosnowca do Wrocławia". Celebrytka szybko mu odpowiedziała. Stwierdziła, że Daniel Kuczaj kłamie i jest przepełniony trudnymi emocjami.

Qczaj pozdrawiam cię serdecznie. Jak była "moda na brzydotę"... jak ona się tak broniła! - powiedziała tymczasem Goździalska w rozmowie z Pomponikiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Lekarze ratowali pacjentów, a lobby myślało, jak zabrać komuś zawód". Spór w branży beauty

Jednocześnie wyraźnie dała do zrozumienia, co sądzi na temat Kaczorowskiej. Podkreśliła, że nie lubi aktorki znanej z roli Bożenki w serialu "Klan".

Ja jej nie lubię, ona mnie denerwuje, bo uważam, że jest zakłamana. Denerwuje mnie ta osoba. Po prostu drażni mnie jej nieprawdziwość w internecie. Ja rozumiem, że trzeba czasami się zachować w sposób inny niż normalnie. Niemniej jednak uważam, że jest zakłamana i pozdrawiam cię Qczaju - cieszę się, że powiedziałeś o niej prawdę - dodała.

Monika Goździalska mocno o Agnieszce Kaczorowskiej

Czy Kaczorowska jest w stanie przekonać do siebie Goździalską? Wszystko wskazuje na to, że nie ma żadnych szans.

Mnie się nie kupi. U mnie jest tak, że jeżeli ktoś jest fałszywy, to się nie zmienia. Może się człowiek rozwinąć, stać się milejszym, ale nie da się osoby zmienić. Myślę, że Qczaj ma takie samo zdanie - podsumowała Monika Goździalska, cytowana przez Pomponik.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić