Nie mogło być inaczej. Kolejny sukces Sary James w USA!

18

Poznaliśmy finalistów amerykańskiego show "America's Got Talent". W tym gronie znalazła się polska wokalistka Sara James! Podczas zmagań półfinałowych piosenkarka skradła serca widzów i jury. Występ Sary będzie można zobaczyć już w niedzielę (28 sierpnia) w Telewizji WP.

Nie mogło być inaczej. Kolejny sukces Sary James w USA!
Sara James (AKPA)

Ogłoszenie finalistów było niezwykle emocjonujące. Produkcja "America's Got Talent" postarała się o to, by zagwarantować odpowiednie napięcie. Spośród półfinalistów wywoływano pary. Sara James stanęła na scenie naprzeciwko rodzinnego duetu Jo Jo & Bree.

Gdy tylko Polka zameldowała się na brzegu sceny, usłyszeć można było głośny aplauz. Publiczność po raz kolejny okazała Sarze ogromne wsparcie.

Chwilę później było już jasne, że to James przechodzi do następnego etapu. Ten werdykt bardzo spodobał się zgromadzonym osobom. Znów zrobiło się głośno!

Na tym jednak nie koniec. W drugim etapie wybrano TOP3. Nazwisko Sary James znów zostało wyczytane jako ostatnie. Później konieczne było wyeliminowanie jeszcze jednej osoby, ale nie uczyniono tego względem polskiej wokalistki. Tym samym mogła cieszyć się z awansu do wielkiego finału.

Sara James zaniemówiła

Sara James nie kryła poruszenia. - Dziękuję bardzo za każdy głos - mówiła ze sceny. - Po prostu brak mi słów. I nie chcę z przejęcia powiedzieć teraz czegoś głupiego - dodała.

Ostatecznie Sara zaliczyła małą wpadkę. Rzuciła: "jestem przecież tylko nastolatką z Ameryki". Oczywiście młoda piosenkarka z pewnością miała na myśli Polskę. Złośliwi jednak już podłapali ten wątek.

Sara James nie jest z Polski. Właśnie oświadczyła, że jest Amerykanką. Okłamała nas. To kolejna uczestniczka, która liczy na głosy z litości - można przeczytać na Twitterze.

Finał "America's Got Talent" przewidziany został na 13 września. Jego wyniki poznamy dzień później.

W półfinale Sara James zaśpiewała piosenkę Eltona Johna "Rocketman". Spisała się znakomicie. Poradziła sobie zarówno ze spokojnymi, jak i bardziej żywiołowymi fragmentami tego utworu. Publiczność była zachwycona. Aplauz zgromadzonych osób trwał dość długo. Jury oklaskiwało Polkę na stojąco!

Poczynania Sary James w "America's Got Talent" można śledzić w Telewizji WP. Już w niedzielę (28 sierpnia) o 19:50 pojawi się szansa, by zobaczyć, jak zachwyca Amerykę.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej na kanale 41, na platformach Canal+ (kanał 73) i Polsat BOX (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25). Można ją oglądać również online przez WP Pilot oraz na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ewa Minge wspomina czasy bezdomności
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić