Nie pójdzie tak gładko? Problem u Cichopek i Kurzajewskiego

163

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie znikają z czołówek portali plotkarskich. Oczywiście wszystko za sprawą związku, który niedawno potwierdzili. Niestety, najnowsze doniesienia nie są korzystne z ich punktu widzenia.

Nie pójdzie tak gładko? Problem u Cichopek i Kurzajewskiego
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (fot. AKPA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie układają sobie życie. Aktorka i prezenterka ma za sobą rozwód z Marcinem Hakielem, natomiast dziennikarz rozstał się z Pauliną Smaszcz.

Cichopek i Kurzajewski zaliczyli już wspólny debiut ściankowy. Przy okazji gali 70-lecia TVP na palcu Kasi zaobserwowaliśmy duży pierścionek. Jedna z reporterek postanowiła o niego zapytać, co momentalnie wyprowadziło aktorkę z równowagi - zdecydowała się przerwać wywiad.

Podobno miała to być tajemnica. Znajomi pary jednak szybko potwierdzili, że Maciej oświadczył się już ukochanej. "W zakulisowych rozmowach znajomi pary potwierdzili radosną wiadomość! Maciej oświadczył się Katarzynie, a ona odpowiedziała 'tak'" - przekazano w "Życiu na Gorąco".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Hyży komentuje związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Co ze ślubem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Wszystko wskazuje na to, że do ślubu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nie dojdzie zbyt szybko. Dlaczego? "W obawie przed utratą sympatii postanowili nie obnosić się ze swoim związkiem" - wyjaśnia "Życie na Gorąco".

Pewną przeszkodę stanowi Paulina Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego nie zamierza ułatwiać mu życia.

Katarzyna ma też świadomość, że jej ukochany musi ułożyć sobie relacje z matką swoich synów. Paulina Smaszcz wciąż nie pogodziła się bowiem z rozpadem jej małżeństwa zwłaszcza że, jak twierdzi, mąż zostawił ją w chorobie - spostrzega tygodnik.

Póki co Kasia i Maciej są skupieni na tym, by odpowiednio przygotować się do świąt Bożego Narodzenia. Media zauważają, że ten okres "będzie dla nich wyjątkowy". Na ślub natomiast jeszcze "przyjdzie pora".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić