aktualizacja 

Nie żyje Agnieszka Mazurek. Prokuratura wszczęła śledztwo ws. przyczyny

103

Śmierć Agnieszki Mazurek wstrząsnęła nie tylko jej bliskimi i fanami, lecz także całą Polską. Wokalistka lubianego zespołu disco polo Lider Dance zmarła w wieku zaledwie 33 lat. W tej sprawie głos zabrała prokuratura. Co wiemy na ten moment?

Nie żyje Agnieszka Mazurek. Prokuratura wszczęła śledztwo ws. przyczyny
Okoliczności śmierci Agnieszki Mazurek wciąż budzą wątpliwości. Sprawą zainteresowała się nawet prokuratura (YouTube)

Polska dowiedziała się o tragedii za pośrednictwem kolegów Agnieszki Mazurek z zespołu Lider Dance. W wpisie, który zamieścili na Facebooku, nie kryli, że nagła śmierć koleżanki ogromnie nimi wstrząsnęła i bardzo za nią tęsknią.

Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma Cię wśród Nas… Już nigdy nie zobaczymy Twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy Twojego pięknego głosu.(...) Zawsze będziemy Cię kochać. Zawsze będziemy o Tobie myśleć. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach – czytamy na fanpejdżu zespołu Lider Dance na Facebooku
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Nie żyje Agnieszka Mazurek. Prokuratura bada okoliczności

Jak informuje portal Pomponik, okoliczności śmierci Agnieszki Mazurek wciąż nie zostały do końca wyjaśnione. Zwłoki 33-letniej piosenkarki odnaleziono w miejscu zamieszkania, a prokuratura zdążyła ustalić, co było przyczyną jej nagłej śmierci. Okazało się, że Mazurek targnęła się na własne życie.

Jej ciało zostało znalezione w miejscu zamieszkania, Wszczęliśmy postępowanie wyjaśniające w sprawie samobójczej śmierci. Do zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie – potwierdziła w rozmowie z portalem Pomponik prokurator Jolanta Szkilnik z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Agnieszka Mazurek poświęcała się nie tylko muzyce. 33-latka pracowała również jako nauczycielka w jednej z sieradzkich szkół, a nawet założyła własną prywatną placówkę edukacyjną w Zduńskiej Woli.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Zobacz też: Paula Tumala na komisariacie policji
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić