aktualizacja 

Nie żyje "dziadek Józek". "Cały dzień prosił o to, że chce odejść"

20

Nie żyje Józef Górny. Większość z nas mężczyznę kojarzyło z TikToka. 77-latek wraz ze swoją córką nagrywał zabawne filmiki, które podbiły serca internautów. Informację o śmierci taty przekazała Monika Jaskólska. Opublikowała wzruszające nagranie.

Nie żyje "dziadek Józek". "Cały dzień prosił o to, że chce odejść"
Józef Górny nie żyje (TikTok)

Monika Jaskólska od kilku lat prowadzili konto TikTok-u. Pewnym momencie w nagrywanie krótkich filmików do mediów społecznościowych zaangażowała także swojego tatę, Józefa. Teraz kobieta poinformowała o śmierci 77-latka.

Bardzo długo zastanawiałam się, jak wam to powiedzieć, ale stwierdziłam, że skoro tak z tatą przez ostatnie lata się komunikowaliśmy z wami, to tak samo skończymy tę jego piękną drogę - przekazała.
Tato odszedł (...) Jest już tam, już go nie boli. Zarówno on, jak i ja chcielibyśmy bardzo, żebyście zapamiętali go takim, jakim był (...) Był wyjątkowy, dawał czadu całe życie. Żeby was uspokoić, to powiem wam, że po prostu sobie zasnął (...) Cały dzień wczoraj prosił o to, że chce odejść. Stało się tak, jak chciał - przekazała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Michał Szpak o ślubie, pracy w TVP i żałobie po śmierci mamy

Nie żyje uwielbiany tiktoker. Reakcja interanutów

Fani duetu są wstrząśnięci informacją o śmierci 77-latka. Pod wideo opublikowanym w mediach społecznościowych, na którym kobieta przekazała tę smutną informację, pojawiło się mnóstwo komentarzy.

"Wyrazy współczucia. Teraz twój tata już odpoczywa. Jest mu tam dobrze, nie cierpi. Zapamiętamy go takiego uśmiechniętego pełnego energii", "Tak mi przykro, wyrazy współczucia. Miała Pani wspaniałego Tatę", "Pamiętajmy jego cudowny uśmiech", "Pan Józef tańczy teraz tam do góry i rozświetla niebo swoim uśmiechem" - pisali internauci.

Pogrzeb mężczyzny odbędzie się w sobotę 6 maja o godzinie 11.00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Kamienicy w Bielsku Białej.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Dodajmy, że obecnie działalność kobiety na TikTok-u śledzi ponad 300 tys. osób. Jej filmiki z ojcem potrafią rozbawić internautów do łez.

Warto podkreślić, że tata pani Magdy pomimo ciężkiej choroby, z którą się zmagał, zarażał pozytywną energią.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić