Nie żyje Nina z "Sanatorium miłości". TVP żegna gwiazdę pierwszej edycji

54

Na profilu "Sanatorium miłości" przekazano bardzo smutne wieści. W wieku 65 lat zmarła Nina Busk, uczestniczka pierwszej edycji show. Ekipa programu poruszająco pożegnała barwną seniorkę w mediach społecznościowych.

Nie żyje Nina z "Sanatorium miłości". TVP żegna gwiazdę pierwszej edycji
Nie żyje Nina z "Sanatorium miłości" (AKPA)

Smutne wieści zwłaszcza dla fanów "Sanatorium miłości". W sobotę wieczorem na profilu programu na Facebooku pojawiła się informacja o śmierci znanej uczestniczki pierwszej edycji popularnego show. W komunikacie nie podano przyczyny śmierci kobiety.

Odeszła od nas Nina Busk, uczestniczka 1. edycji Sanatorium Miłości. Zapamiętamy na zawsze jej płomienne serce, radość, energię i pasję do życia, którymi dzieliła się z innym - napisano w komunikacie Sanatorium miłości TVP.

Nina Busk była jedną z najbarwniejszych uczestniczek "Sanatorium miłości". Widzowie pokochali ją w pierwszym sezonie show za radość życia, którą chętnie dzieliła się z innymi uczestnikami. Zachęcała ich do śpiewu i tańca przy każdej okazji, a często nawet bez okazji. Chętnie brała też udział w wszystkich zajęciach zaplanowanych dla seniorów.

Po sukcesie "Sanatorium miłości" Nina Busk przyznawała w wywiadach, że jest bardzo zadowolona z decyzji o udziale w programie. Zyskała popularność, która pomagała jej w załatwianiu codziennych spraw. Nie kryła też, że sława przysporzyła jej wielu adoratorów i otrzymywała zdecydowanie więcej propozycji matrymonialnych, ale większość z nich traktowała z przymrożeniem oka.

Widać było, że w telewizji seniorka czuje się jak ryba w wodzie. Po "Sanatorium miłości" wystąpiła również w "The Voice Senior", gdzie zagrzewała innych do wokalnych popisów przed kamerą. Potem można było zobaczyć ją również w serialu "Uzdrowisko".

Nieważne, ile ma się lat, można i robić karierę, i się zakochać. Ludzie, czego wy się boicie? Jak się człowiek zakocha, zaiskrzy, to kochać się - przecież to jest najpiękniejsze, co się może przytrafić. Nic nie żałować, niech każdy dzień, każda chwila będzie piękna, bo życie niestety krótkie jest - mówiła w rozmowie z WP.
Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić