Pękła oszałamiająca granica. Nie uwierzycie, co zrobił Derulo

243

Gwiazdor "Sylwestra Marzeń" TVP Jason Derulo ma powód do radości. Muzyk przekroczył granicę 50 milionów obserwujących na TikToku. Internetowy sukces świętował w dość nietypowy sposób - przed swoim domem zbudował wielki... domek z piernika.

Pękła oszałamiająca granica. Nie uwierzycie, co zrobił Derulo
Jason Derulo podczas "Sylwestra Marzeń" w TVP (AKPA)

O amerykańskim piosenkarzu Jasonie Derulo zrobiło się ostatnio w Polsce wyjątkowo głośno. Najpierw za sprawą jego występu na "Sylwestrze Marzeń" w Zakopanem, gdzie był główną gwiazdą. Artysta przypomniał o sobie już kilka dni później, gdy do sieci trafiło nagranie z bójki, w której brał udział po powrocie do USA. Derulo rzucił się z pięściami na dwóch mężczyzn, którzy mieli go pomylić z innym wokalistą - Usherem.

Jason Derulo świętuje na TikToku

Wideo wywołało sporo kontrowersji, ale popularność gwiazdora na tym bynajmniej nie ucierpiała. Derulo przekroczył granicę 50 milionów obserwujących na TikToku.

Ten imponujący wynik, który na ten moment wynosi już dokładnie 51,5 mln obserwujących, plasuje go na 14. miejscu wśród najpopularniejszych osób w tym serwisie. Muzyk prześcignął takie gwiazdy jak Selena Gomez, Kylie Jenner czy The Rock. Do pierwszego miejsca w rankingu jednak trochę mu brakuje - liderką tej nietypowej rywalizacji jest Charli D'Amelio z 133.1 mln obserwujących na koncie.

Derulo w oryginalny sposób okazał swoją radość z pobicia osobistego rekordu. Artysta z tej okazji opublikował wideo na TikToku, na którym piecze ciasto w rytm... piosenki Ushera. - Zbuduję największy na świecie domek z piernika - mówi na początku filmu.

Rzeczywiście, już kilka ujęć później możemy zobaczyć ogromną ciasteczkową chatkę, stojącą przed domem muzyka. Nie wiemy, czy jest największa, ale z pewnością prezentuje się efektownie i podoba się małej córeczce Derulo, która z uśmiechem na twarzy bawi się przed słodką budowlą.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Sylwester Trybsonów
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić