Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Niepokojące doniesienia o przybranej córce Krawczyka. Ma kłopoty

213
Podziel się:

Przybrana córka Krzysztofa Krawczyka ma poważne problemy. Sylwia Urbańczyk, którą gwiazdor przez lata się opiekował, jest zmuszona sprzedać swoją piękną rezydencję. W sieci pojawiło się ogłoszenie. Co zmusiło chórzystkę do podjęcia tak radykalnej decyzji?

Niepokojące doniesienia o przybranej córce Krawczyka. Ma kłopoty
Przybrana córka Krawczyka ma problemy finansowe? (Facebook)

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka jego rodzina przeżywała poważny kryzys. Media rozpisywały się o konfliktach, które podzieliły bliskich króla polskiej estrady i o problemach osobistych jego syna. Teraz w tarapaty wpadła najwyraźniej przybrana córka zmarłego artysty.

Przybrana córka Krawczyka ma kłopoty

Sylwia Urbańczyk to najstarsza z trzech siostrzenic Ewy Krawczyk, którymi rodzina Krawczyków przez lata się opiekowała. Krzysztof Krawczyk zastępował dziewczynom ojca, z którym od dawna nie miały kontaktu. Do formalnej adopcji jednak nigdy nie doszło.

Artysta otaczał przybrane córki prawdziwie ojcowską opieką. Łączyła ich pasja do muzyki, utalentowane dziewczyny często pojawiały się z Krawczykiem na scenie i śpiewały w chórkach.

Willa na sprzedaż

Jednej z nich po śmierci przybranego taty przestało się wieść. Sylwia Ubrańczyk jest zmuszona sprzedać swoją rezydencję w miejscowości Dalików, zlokalizowaną zaledwie 20 km od domu Krawczyków - donosi serwis pomponik.pl

Na stronie z nieruchomościami willa została wystawiona na sprzedaż. Z ogłoszenia dowiadujemy się, że powierzchnia budynku wynosi ponad 253 m2, obiekt jest wyposażony w kominek, fotowoltaikę oraz nowoczesny piec. Otacza go nieduża, ale urokliwa ogrodzona działka. Cena domu to 1,35 mln zł.

Skąd taki krok?

Zespół Krzysztofa Krawczyka po śmierci lidera zmierzył się z prawdziwym kryzysem. Z dnia na dzień pracę straciło ponad 20 osób - w tym Sylwia i jej mąż, który był zaufanym kierowcą gwiazdora. Małżeństwo ma na utrzymaniu dwójkę dzieci, dlatego musiało zdecydować się na ograniczenie wydatków. Po sprzedaży rezydencji Sylwia ma zamieszkać ze swoją ciotką Ewą.

Sylwia jest najbardziej związana z Ewą, bo spędzała z nią wiele czasu w trasach koncertowych i nawet z wyglądu bardzo przypomina ciotkę. Jest dość skryta i nie zdradza swoich planów byle komu, ale mogła podjąć decyzję o tym, że zamieszka z Ewą i dlatego pozbywa się dużej i drogiej w utrzymaniu nieruchomości - powiedziała osoba blisko związana z rodzina Krawczyków w rozmowie z "Pomponikiem".
Zobacz także: Marcelina Zawadzka o zakończeniu pracy w TVP: "To było zawieszenie"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(213)
viki
4 miesiące temu
na OLX jest, że istnieje możliwość kupna wraz z dobrze prosperującym sklepem spożywczym znajdującym się na terenie posiadłości, czyli to nie kłopoty finansowe, a zmiana planów życiowych. Polska nie jest dobrym krajem do życia, zważywszy na polską mentalność...zachłanność, zazdrość, zawiść, zaściankowość, plotkarstwo, wchodzenie z buciorami w cudze życie i niestworzone insynuacje i teorie spiskowe ect
Grzegorz z Wo...
4 miesiące temu
dobrze, że nie zbankrutowała, tak jak Wiśniewski...
HENIO
4 miesiące temu
CELOWA SPRZEDAZ BO CHYBA COS JAK NIE CALOS NALERZY SIE SYNOWI KRAWCZYKA.ZUS JUZ PODZIELIL EMERYTURE.
Parostatek
4 miesiące temu
studnia wyschła...
tylko praca z...
4 miesiące temu
PASOŻYTNICZE towarzystwo zaczyna wyprzedaże -- nie lepiej zacząć pracować . Biedronki , Lidle ogłaszają się chcąc dać pracę pierwszemu z ulicy z wynagrodzeniem 4500-5500 zł
Miernoty
4 miesiące temu
Tak się kończą wiszące na kimś kariery. Sieroty po krawczyku niezdolne do samodzielnej egzystencji , niama wuja z kasą to niama luksusu.
123
4 miesiące temu
Dajcie chłopu lekką, zmarzniętą ziemię.Zatłukł niechcący żonę w wypadku samochodowym i reszta to konsekwencje tego wydarzenia. Nawet śpiew do kotleta w USA.
omuledo
4 miesiące temu
Kosmala jeszcze za zycia Krawczyka krecil z Ewą.
eold
4 miesiące temu
Tajemnica poliszynela jest, ze Kosmala dmu--chał na boku ewe jeszcze dlugo za zycia Krawczyka.
Harpia
4 miesiące temu
Jedyny syn Krzysztofa musi mieszkac w pijackiej melinie.
Dariusz
4 miesiące temu
Rodzina ewa opływa w luksusach, a jedyny syn Krzysztofa musi mieszkac w pijackiej melinie. Hanba.
Olasfo
4 miesiące temu
Pazerna barmanka ewa zapewniła dobrobyt swojej rodzince, a wydziedziczyła jedynego syna Krawczyka i pozwoliła na to by mieszkał w pijackiej melinie. Wstyd!
Brakło woła r...
4 miesiące temu
Zea
Ruda
4 miesiące temu
Ale autko za 200 koła zdążyli sprzedać kilka dni przed śmiercią by nie weszło do spadku, a może to przekręt?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić