Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
SSŃ
|

Niepokojące doniesienia o przybranej córce Krawczyka. Ma kłopoty

213
Podziel się

Przybrana córka Krzysztofa Krawczyka ma poważne problemy. Sylwia Urbańczyk, którą gwiazdor przez lata się opiekował, jest zmuszona sprzedać swoją piękną rezydencję. W sieci pojawiło się ogłoszenie. Co zmusiło chórzystkę do podjęcia tak radykalnej decyzji?

Niepokojące doniesienia o przybranej córce Krawczyka. Ma kłopoty
Przybrana córka Krawczyka ma problemy finansowe? (Facebook)
bFdTCfOZ

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka jego rodzina przeżywała poważny kryzys. Media rozpisywały się o konfliktach, które podzieliły bliskich króla polskiej estrady i o problemach osobistych jego syna. Teraz w tarapaty wpadła najwyraźniej przybrana córka zmarłego artysty.

Przybrana córka Krawczyka ma kłopoty

Sylwia Urbańczyk to najstarsza z trzech siostrzenic Ewy Krawczyk, którymi rodzina Krawczyków przez lata się opiekowała. Krzysztof Krawczyk zastępował dziewczynom ojca, z którym od dawna nie miały kontaktu. Do formalnej adopcji jednak nigdy nie doszło.

bFdTCfPb

Artysta otaczał przybrane córki prawdziwie ojcowską opieką. Łączyła ich pasja do muzyki, utalentowane dziewczyny często pojawiały się z Krawczykiem na scenie i śpiewały w chórkach.

Willa na sprzedaż

Jednej z nich po śmierci przybranego taty przestało się wieść. Sylwia Ubrańczyk jest zmuszona sprzedać swoją rezydencję w miejscowości Dalików, zlokalizowaną zaledwie 20 km od domu Krawczyków - donosi serwis pomponik.pl

bFdTCfPh

Na stronie z nieruchomościami willa została wystawiona na sprzedaż. Z ogłoszenia dowiadujemy się, że powierzchnia budynku wynosi ponad 253 m2, obiekt jest wyposażony w kominek, fotowoltaikę oraz nowoczesny piec. Otacza go nieduża, ale urokliwa ogrodzona działka. Cena domu to 1,35 mln zł.

bFdTCfPi

Skąd taki krok?

Zespół Krzysztofa Krawczyka po śmierci lidera zmierzył się z prawdziwym kryzysem. Z dnia na dzień pracę straciło ponad 20 osób - w tym Sylwia i jej mąż, który był zaufanym kierowcą gwiazdora. Małżeństwo ma na utrzymaniu dwójkę dzieci, dlatego musiało zdecydować się na ograniczenie wydatków. Po sprzedaży rezydencji Sylwia ma zamieszkać ze swoją ciotką Ewą.

Sylwia jest najbardziej związana z Ewą, bo spędzała z nią wiele czasu w trasach koncertowych i nawet z wyglądu bardzo przypomina ciotkę. Jest dość skryta i nie zdradza swoich planów byle komu, ale mogła podjąć decyzję o tym, że zamieszka z Ewą i dlatego pozbywa się dużej i drogiej w utrzymaniu nieruchomości - powiedziała osoba blisko związana z rodzina Krawczyków w rozmowie z "Pomponikiem".
bFdTCfPj
Zobacz także: Marcelina Zawadzka o zakończeniu pracy w TVP: "To było zawieszenie"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdTCfPC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(213)
viki
3 godz. temu
na OLX jest, że istnieje możliwość kupna wraz z dobrze prosperującym sklepem spożywczym znajdującym się na terenie posiadłości, czyli to nie kłopoty finansowe, a zmiana planów życiowych. Polska nie jest dobrym krajem do życia, zważywszy na polską mentalność...zachłanność, zazdrość, zawiść, zaściankowość, plotkarstwo, wchodzenie z buciorami w cudze życie i niestworzone insynuacje i teorie spiskowe ect
Grzegorz z Wo...
wczoraj
dobrze, że nie zbankrutowała, tak jak Wiśniewski...
HENIO
wczoraj
CELOWA SPRZEDAZ BO CHYBA COS JAK NIE CALOS NALERZY SIE SYNOWI KRAWCZYKA.ZUS JUZ PODZIELIL EMERYTURE.
bFdTCfPD
Parostatek
wczoraj
studnia wyschła...
tylko praca z...
wczoraj
PASOŻYTNICZE towarzystwo zaczyna wyprzedaże -- nie lepiej zacząć pracować . Biedronki , Lidle ogłaszają się chcąc dać pracę pierwszemu z ulicy z wynagrodzeniem 4500-5500 zł
Miernoty
wczoraj
Tak się kończą wiszące na kimś kariery. Sieroty po krawczyku niezdolne do samodzielnej egzystencji , niama wuja z kasą to niama luksusu.
123
2 dni temu
Dajcie chłopu lekką, zmarzniętą ziemię.Zatłukł niechcący żonę w wypadku samochodowym i reszta to konsekwencje tego wydarzenia. Nawet śpiew do kotleta w USA.
omuledo
2 dni temu
Kosmala jeszcze za zycia Krawczyka krecil z Ewą.
eold
2 dni temu
Tajemnica poliszynela jest, ze Kosmala dmu--chał na boku ewe jeszcze dlugo za zycia Krawczyka.
Harpia
2 dni temu
Jedyny syn Krzysztofa musi mieszkac w pijackiej melinie.
Dariusz
2 dni temu
Rodzina ewa opływa w luksusach, a jedyny syn Krzysztofa musi mieszkac w pijackiej melinie. Hanba.
Olasfo
2 dni temu
Pazerna barmanka ewa zapewniła dobrobyt swojej rodzince, a wydziedziczyła jedynego syna Krawczyka i pozwoliła na to by mieszkał w pijackiej melinie. Wstyd!
Brakło woła r...
2 dni temu
Zea
bFdTCfPv
Ruda
2 dni temu
Ale autko za 200 koła zdążyli sprzedać kilka dni przed śmiercią by nie weszło do spadku, a może to przekręt?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić