Niewiarygodne, jak naprawdę wygląda Joanna Liszowska. Pokazała prawdziwe włosy

226

Jak to mówią, "kobieta zmienną jest". Doskonale wie o tym Joanna Liszowska, która lubi pokazywać się raz to w krótkich, raz to w bardzo długich włosach. Fryzjer aktorki zdradził jej tajemnicę. Niewiarygodne, jaka jest prawda.

Niewiarygodne, jak naprawdę wygląda Joanna Liszowska. Pokazała prawdziwe włosy
Joanna Liszowska (Instagram Joanna Liszowska)

Joanna Liszowska znana jest ze swojej burzy blond loków. Liczne zabiegi koloryzujące oraz stylizujące znacznie osłabiły jej włosy. To właśnie dlatego aktorka ratuje się doczepianymi włosami, a nawet... perukami!

O tym, że gwiazda stosuje takie "ulepszacze" można dowiedzieć się... bezpośrednio od jej fryzjera. Kajetan Góra zamieścił w sieci zdjęcie gwiazdy serialu "Przyjaciółki" i wyznał, że jej włosy to peruka, którą osobiście wykonał.

Peruki wykonuję ręcznie, a do zrobienia posługujemy się włosami najlepszej jakości, czyli niefarbowane, odpowiednio dobrane i przygotowane z należytą starannością. Dokładnie takie same noszą światowe gwiazdy, a od paru lat - nasze rodzime gwiazdy. Mocną stroną moich peruk jest ich naturalność - podpisał zdjęcie Góra.

"Super Express" dotarł do zdjęć aktorki, na których widać jej naturalne włosy. Trzeba przyznać, że ciężko rozpoznać aktorkę w jej naturalnej wersji. Wciąż wygląda zachwycająco, ale różnica jest bardzo dużo. Jak Wam się podoba?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić