aktualizacja 

Nieźle się zdziwicie. Oto wykształcenie Cichopek

263

Katarzyna Cichopek od wielu lat spełnia się w roli aktorki, a ponadto pracuje jako prezenterka. Niewiele osób wie, że kształciła się w zupełnie innym kierunku. Z jakim zawodem chciała związać swoją przyszłość?

Nieźle się zdziwicie. Oto wykształcenie Cichopek
Katarzyna Cichopek (Licencjodawca, AKPA)

Katarzyna Cichopek cieszy się dużą popularnością. Rozpoznawalność przyniosła jej między innymi rola w serialu "M jak miłość". Ostatnio zrobiło się o niej bardzo głośno za sprawą perturbacji w życiu prywatnym - rozstała się z Marcinem Hakielem, a następnie stworzyła związek z Maciejem Kurzajewskim.

Przeszłość Cichopek może niektórych zdziwić. Niegdyś... uprawiała sport. Zajmowała się gimnastyką artystyczną. W pewnym momencie musiała jednak przerwać naukę w szkole sportowej, co było podyktowane kontuzją kręgosłupa.

Już w młodości wykazywała zdolności artystyczne. Należała do chóru szkolnego, ale i kółka teatralnego. Poza tym zdobyła uprawnienia instruktora teatralnego.

Cichopek to absolwentka LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie. Po skończeniu szkoły średniej udała się na studia. Ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Jej praca magisterska dotyczyła natomiast ruchu New Age.

Tak Katarzyna Cichopek komentowała wykształcenie

Cichopek z wykształcenia jest zatem psycholożką. Nie zdecydowała się jednak na pracę w tym zawodzie. - Chyba to nie jest droga, którą bym chciała podążać. Zwłaszcza że nie studiowałam psychologii klinicznej i jestem bardziej od psychologii społecznej. Takie osoby raczej nie terapeutyzują. Aczkolwiek gdy robią dalej specjalizację, jak najbardziej jest to możliwe, więc też bym mogła - mówiła niegdyś w rozmowie z "Faktem".

Katarzyna Cichopek dodała też, że wyuczony zawód uprawia jedynie w domu. Wówczas podkreślała, że jest terapeutką dla Marcina Hakiela: - Ja nie mam jednak takiej silnej psychiki, by brać na siebie trudne tematy innych. Mam nadzieję, że jestem terapeutką dla męża, bo on jest dla mnie terapeutą numer jeden i to mi wystarcza. Nawzajem dodajemy sobie otuchy - wyznała w styczniu 2021 roku.

Niestety, wspólne sesje nie przyniosły zbyt obfitych owoców, bo 11 marca para poinformowała, że się rozwodzi. Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek tworzyli małżeństwo przez 14 lat.

Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić