Nowe wieści ws. Kazika Staszewskiego. Jest decyzja dot. koncertów

6

W czwartek media społecznościowe obiegło oświadczenie zespołu Kult, z którego wynikało, że Kazik Staszewski trafił do szpitala. Teraz muzycy podali nowe wieści na temat stanu zdrowia doświadczonego muzyka.

Nowe wieści ws. Kazika Staszewskiego. Jest decyzja dot. koncertów
Kazik Staszewski (Licencjodawca, AKPA)

Bardzo niepokojący wpis w czwartkowy wieczór opublikował zespół Kult. Przekazano, że koncerty, które grupa miała zagrać w Niemczech, zostają przeniesione.

Wyjaśniono, że taka decyzja zapadła w związku z hospitalizacją Kazika Staszewskiego. Wówczas nie podawano jednak, dlaczego artysta trafił do szpitala.

Z uwagi na dzisiejszą hospitalizację Kazika najbliższe koncerty w HAMBURGU i BERLINIE są ANULOWANE i zostaną przeniesione na inny termin. Jak tylko będziemy znać nowe daty, to zaraz poinformujemy. Bilety oczywiście zachowują ważność. Stan Kazika jest stabilny, ale niestety uniemożliwia wykonanie koncertów w najbliższych dniach. Bardzo nam przykro z tego powodu, życzymy Kazikowi jak najszybszego powrotu do pełni sił i zdrowia, a Was drodzy prosimy o cierpliwość i zrozumienie - informowano.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polki podsumowały wybory. "Czekałyśmy na to osiem lat"

Kazik Staszewski ma problemy zdrowotne. Są nowe wieści

Zespół Kult podał tymczasem kolejne wieści na temat Kazika. Artysta czuje się lepiej, ale nadal nie może koncertować.

Szanowni, niestety ale najbliższe koncerty w BIAŁYMSTOKU i WARSZAWIE zostają również przeniesione... Powrót Kazika do pełni sił wymaga jeszcze trochę czasu. Mimo znaczącej poprawy, jego obecny stan nie pozwala na powrót na scenę i stawienie czoła przeszło 2,5 godzinnemu koncertowi. A innych przecież nie gramy. W związku z tym, mając na uwadze zdrowie Kazimierza, podjęliśmy decyzję o przesunięciu w czasie najbliższych trzech koncertów, które mieliśmy zagrać w ramach Trasy Pomarańczowej 2023 - przekazano.
Liczymy na Waszą wyrozumiałość. Mamy jednocześnie pełną świadomość, że mogliśmy naszą decyzją pokrzyżować Wasze plany, ale w zaistniałej sytuacji nie wyobrażaliśmy sobie, żeby postąpić inaczej. Zdrowie ma się jedno, a dni w kalendarzu jednak trochę więcej - czytamy.

Do wpisu załączone zostało krótkie nagranie. Jego bohaterem jest sam Kazik Staszewski, który dziękuje za ciepłe słowa od fanów.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić