Nowe wieści ws. Piotra Kraśki. Jest decyzja! Padła data

90

Piotr Kraśko po dłuższej nieobecności powrócił na antenę stacji TVN. Teraz pojawiły się natomiast informacje, z których wynika, że najprawdopodobniej już wkrótce Kraśko ponownie poprowadzi główne wydanie "Faktów".

Nowe wieści ws. Piotra Kraśki. Jest decyzja! Padła data
Piotr Kraśko (Fakty)

Piotr Kraśko nie zaliczy tego roku do udanych. Dziennikarz zniknął z anteny TVN po tym, jak TVP Info podało, że przez pięć lat dziennikarz nie składał zeznań podatkowych. Naliczono mu zaległości w wysokości 850 tysięcy złotych, które oczywiście musiał zapłacić urzędowi skarbowemu.

Poza tym Kraśko przez sześć lat jeździł samochodem bez uprawnień. Gdy o wybrykach dziennikarza zrobiło się bardzo głośno, pracownik TVN wziął zwolnienie lekarskie i przestał pojawiać się w telewizji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Ogromne wsparcie dla TVP. "Obrzydliwość władzy. Polacy zaczną mieć dosyć"

Po pewnym czasie przyjął zaproszenie od "Dzień dobry TVN". Opowiadał o zmaganiach z depresją oraz o stanie przedzawałowym. Dziennikarz wyraźnie dał do zrozumienia, że mocno podupadł na zdrowiu.

Piotr Kraśko znów pokaże się w tej roli?

Serwis wirtualnemedia.pl donosi, że władze stacji TVN postanowiły przeprowadzić badanie reakcji widzów na powrót Piotra Kraśki. W związku z tym najpierw wcielił się w rolę korespondenta, a potem poprowadził "Fakty po Faktach". Miało to miejsce 21 grudnia 2022 r.

Wszystko wskazuje na to, że odczucia są pozytywne. "Fakt" informuje, że szykowany jest wielki powrót Kraśki na stanowisko prowadzącego głównego wydania "Faktów".

Tabloid nieoficjalnie ustalił, kiedy mogłoby do tego dojść. Okazuje się, że to bardzo bliska perspektywa! Są szanse, że Piotr Kraśko wystąpi we wspomnianej roli już w czasie Bożego Narodzenia.

Wybryki Piotra Kraśki na pewno odbiły się na jego wizerunku. Niewątpliwie jednak dziennikarz nadal ma wielu fanów, którzy skrupulatnie śledzą jego poczynania. Profil Kraśki na Instagramie śledzi przeszło 160 tysięcy osób.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić