aktualizacja 

Piękne auto Oli Ciupy poniszczone. Celebrytka pokazała zdjęcia

39

"Zdrowie najważniejsze, w takich momentach docenia się to podwójnie" - napisała w relacji na Instastories Ola Ciupa, pokazując zdjęcia ze stłuczki, która stała się jej udziałem na jednej z ulic Warszawy.

Piękne auto Oli Ciupy poniszczone. Celebrytka pokazała zdjęcia
Aleksandra Ciupa miała stłuczkę. Na miejsce przyjechała policja (AKPA, AKPA)

Ola Ciupa zasłynęła przed laty za sprawą teledysków Donatana, promując wraz z Paulą Tumalą wdzięki Słowianek. 31-latnia modelka dziś jest prezenterką Eski TV, a także DJ-ką na antenie tej stacji. Ma także szerokie grono followersów na Instagramie, gdzie z powodzeniem działa jaka influenceka.

Ostatnio na Instastories modelki pojawiła się informacja o przykrym incydencie na drodze. Sportowe Audi Ciupy zderzyło się z innym autem. Na miejscu pojawiła się policja.

Zobacz także: Ciupa: "W życiu prywatnym nie maluję się"

"Delikatna stłuczka. Co za dzień" - napisała Ola Ciupa, pokazując zdjęcie luksusowego auta, które bokiem zderzyło się z taksówką na jednej z ulic Warszawy. "Zdrowie najważniejsze, w takich momentach docenia się to podwójnie" - podkreśliła gwiazdka.

O kolizji na jednym ze skrzyżowań donosiły także lokalne portale, m.in. TVN24 Warszawa, co Ola Ciupa także odnotowała na Instastories. Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl, kierujący autami nie dogadali się, kto doprowadził do zdarzenia, dlatego na miejsce przyjechali funkcjonariusze drogówki.

Niestety, luksusowe auto Ciupy ucierpiało w wyniku kolizji. Na szczęście ona wyszła z tego bez szwanku, bo niedługo po zdarzeniu pochwaliła się zdjęciem ze studia Eski.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić