Ola Żebrowska robi furorę. "To nie jest normalne"

19

Ola Żebrowska słynie z bardzo naturalnego podejścia do życia. Regularnie pokazuje ogromny dystans do codziennych spraw i niesamowite poczucie humoru. Ostatnio zaprezentowała kolejną porcję oryginalnych fotek.

Ola Żebrowska robi furorę. "To nie jest normalne"
Ola Żebrowska (Instagram)

Aleksandra Żebrowska ma szerokie grono fanów. Jej konto na Instagramie śledzi przeszło 176 tysięcy osób. Żona Michała Żebrowskiego regularnie pokazuje różne momenty swojego życia.

Żebrowska nie boi się poruszać tematów, które są ważne z perspektywy kobiet. Chodzi między innymi o macierzyństwo czy samoakceptację. Ludzie cenią to, jak bardzo jest naturalna, a ponadto nie ukrywają, że ważne jest to, że wykazuje spory dystans do życia.

Ostatnio Żebrowska pokazała fotki z wesela, na które udała się oczywiście razem z mężem. Podobnych zdjęć raczej nie ujrzymy na profilu żadnej innej celebrytki.

16:00 vs 20:00 vs 24:00 vs 04:00 #wesele - napisała Ola Żebrowska.

Ola Żebrowska znów zachwyciła. "Kobieto, jesteś boska"

Pod fotkami Żebrowskiej pojawiło się sporo miłych słów. Uwaga komentujących skupiła się przede wszystkim na zdjęciu, na którym Aleksandra mocno się wygina. Oto kilka komentarzy:

Kto to słyszał, yoga o 24!
Tak bardzo jestem z Tobą! Uczę się od Ciebie (od Was) tego dystansu co dnia! A zarazem zazdroszczę tak wysoko podniesionej giry - kobieto, to nie jest normalne
Wypadałoby napisać: Pani Aleksandro, ale ma Pani dystans do siebie, ale napiszę: Olka: jesteś za***ista! Po prostu uwielbiam
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić