aktualizacja 

Olejnik przyszła tak do TVN. Na widok stroju ludzie pękają ze śmiechu

2076

Monika Olejnik znowu zaskoczyła widzów. W ostatnim wydaniu "Kropki nad i" pokazała się w nietypowej stylizacji, która wzbudziła spore kontrowersje. W internecie zaroiło się od krytycznych komentarzy. Czy naprawdę było aż tak źle?

Olejnik przyszła tak do TVN. Na widok stroju ludzie pękają ze śmiechu
Internauci skrytykowali stylizację Olejnik (Instagram)

Monika Olejnik znana jest z zamiłowania do mody i nieoczywistych stylizacji, w których występuje w swoim programie. Zwykle widzowie są pod wrażeniem gustu dziennikarki, często chwalą jej oryginalne kreacje. Tym razem jednak było inaczej. Ubranie Olejnik wywołało niemałe kontrowersje.

Marynarka Olejnik w ogniu krytyki

We wtorkowym wydaniu "Kropki nad i" Monika Olejnik gościła generała Roman Polko, z którym rozmawiała o sankcjach wobec Rosji i decyzji Putina o uznaniu separatystycznych regionów. Mimo tak poważnego tematu rozmowy, wiele osób skupiło się na czymś zupełnie innym.

Widzowie zwrócili uwagę na ubranie prowadzącej. Po emisji odcinka w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy na temat stylizacji Olejnik. Wielu internautów twierdzi, że założona przez nią marynarka jest "staromodna", a w dodatku o kilka numerów za duża.

Monika Olejnik to dziś chyba marynarkę z lamusa wyciągnęła, takie lata 80.! - napisał na Twitterze jeden z internautów.
Czyją marynarkę założyła na siebie Monika Olejnik? - zapytała inna osoba.
Czy Monika Olejnik pożyczyła na swój dzisiejszy program marynarkę mecenasa Giertycha? - napisała ironicznie inna internautka.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pod jednym z postów krytykujących stylizację dziennikarki wywiązała się dyskusja. Niektórzy bronią ubioru Olejnik, wskazując, że wpisuje się on w dzisiejsze trendy. Większość internautów jednak wyśmiewa marynarkę. "Taki kostium to był w latach 90 ubiegłego wieku, ale nawet wtedy nie tak niedopasowany" - piszą użytkownicy Twittera. A wy co myślicie o tej kreacji?

Zobacz także: Monika Olejnik o niepokojach związanych z sytuacją polityczną
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić