Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|
aktualizacja

"No to wychodzimy?" Wszystko się nagrało. Olejnik słyszała cała Polska

738
Podziel się:

Leszek Miller był gościem programu "Kropka nad i". W trakcie rozmowy z Moniką Olejnik europoseł nie szczędził krytyki pod adresem obecnego rządu. Mimo poważnych tematów, prowadząca program pozwoliła sobie na mały żart.

"No to wychodzimy?" Wszystko się nagrało. Olejnik słyszała cała Polska
Monika Olejnik w "Kropce nad i" (Instagram)

Na początku programu Leszek Miller został poproszony o podzielenie się swoim zdaniem na temat sytuacji na Ukrainie. Były premier miał odnieść się również do słów Mariusza Błaszczaka, który skrytykował rząd Donalda Tuska. Na pytania o kwestie polityczne, zareagował mało entuzjastycznie.

O tym rządzie to mi się nawet mówić nie chce – przyznał Leszek Miller.

"Kropka nad i". Monika Olejnik do Leszka Millera: "wychodzimy?"

Monika Olejnik natychmiast zareagowała na słowa Leszka Millera. Prowadząca zażartowała, że w takim wypadku powinni skończyć program.

No to wychodzimy? – spytała Leszka Millera Monika Olejnik.
Zobacz także: Zobacz też: Monika Olejnik o niepokojach związanych z sytuacją polityczną

Ostatecznie Leszek Miller nie dał się zbić z tropu kontynuował krytykę pod adresem rządzących. Przyznał, że uważa wypowiedź Mariusza Błaszczaka za "wygłupy". Nie szczędził krytyki zwłaszcza Mateuszowi Morawieckiemu. Były premier wyraził opinię, że Morawiecki nie jest traktowany poważnie nawet przez własnych kolegów z partii. Ubolewał, że ktoś podobny piastuje tak ważne stanowisko.

Morawiecki jest teraz sprowadzony do roli takiego pociesznego kłamczuszka, marionetki. To jest jakiś dziwoląg, namiastka premiera – podsumował Leszek Miller.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(738)
Adam
4 miesiące temu
Monika kończ wstydu oszczędź
Chrobr
5 miesięcy temu
Świetny pomysł z tym wyjściem. I niech nie wraca.
fred
5 miesięcy temu
Mistrz zawrotnej kariery: 1969- wstąpił do PZPR 1970- wiceprzewodzniczący zarządu miejskiego (bez studiów) 1973- sekretarz komitetu zakładowego PZPR itd.... reszta na Wiki. bo "nie nauka lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera." Tak to było w komunie. A poźniej jak sam powiedział jako premier "Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna" i nie dostał się do sejmu na następną kadencje.
Sarmata
5 miesięcy temu
PAni Moniko czy już nie czas na emeryturę, da Pani odpocząć od swojej buźki, zwolnić miejsce młodym, pięknym bezrobotnym
olo
5 miesięcy temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji -Proletariusze łączą się
de facto
5 miesięcy temu
Polski Ład miał być projektem politycznym, który spowoduje duży transfer pieniężny od zamożniejszych i klasy średniej do ludzi, który zarabiają mniej. W pewnym uproszczeniu — PiS chciało zabrać pieniądze zamożniejszym wyborcom opozycji, a dać swojemu elektoratowi, bo to w dużej mierze ludzie mniej zamożni. Zabierzemy bogatym, damy biednym — to miało być "janosikowe". Ale jak to w przypadku wielu projektów politycznych PiS, diabeł tkwi w szczegółach. I tych "szczegółów" obóz władzy nie przewidział albo je lekceważył. Po pierwsze — inflacja i drożyzna pożerają na razie wszystkie potencjalne korzyści przeciętnie zarabiających Polaków. Po drugie — co jeszcze ważniejsze — ci, którzy mieli zyskiwać na Pisowskim Ładzie, zaczęli z miejsca na nim tracić. Nauczyciele, żołnierze, policjanci, zatrudnieni na umowę zlecenie i o dzieło, ci na kontrakcie i na kilku etatach, ale także rodzice dzieci z niepełnosprawnościami, a także samorządy i organizacje pozarządowe — ze względu na niedoróbki Ministerstwa Finansów mają dziś problemy.
de facto
5 miesięcy temu
W podejściu rządu do drożyzny i wzrostu cen energii nie ma żadnej logiki. Najpierw było życie w bańce i wypieranie nieuniknionego, teraz jest próba ręcznego sterowania rynkiem i cenami Polski Ład, który miał być kołem zamachowym polskiej gospodarki i pomysłem na załatanie dziury w budżecie, okazał się bublem i kpiną z wyborców W kwestii walki z pandemią polski rząd skapitulował, poświęcając zdrowie i życie milionów Polaków na rzecz sondażowych słupków i utrzymania za wszelką cenę kruchej większości w Sejmie Przez siedem lat PiS zbudowało aparat bezpieczeństwa, który jest w stanie inwigilować każdego, niezależnie czy jest zwyczajnym przestępcą, politykiem opozycji, urzędującym ministrem, dziennikarzem, czy – jak niektórzy opowiadają, przytaczając kuluarowe plotki – nawet prezydentem Szukanie haków w obozie władzy stało się chlebem powszednim. Każdy ma podobno coś na każdego, a skrajna nieufność, podsycana kolejnymi ujawnianymi przypadkami użycia systemu Pegasus, może doprowadzić wkrótce do niekontrolowanego odpalenia tych haków i serii spektakularnych zatrzymań Szantaż niewygodnymi materiałami, który stał się bardzo skutecznym narzędziem nacisku czy to na posłów, czy na ministrów ma być na porządku dziennym – mówią nasze źródła w PiS – Ostatni raz tutaj podobny nastrój panował latem 2007 r. w przededniu afery gruntowej, która była początkiem końca naszych ówczesnych rządów – mówi nam wieloletni polityk Prawa i Sprawiedliwości
Pytam się
5 miesięcy temu
Kiedy idzie Pani wreszcie na emeryturę?
molibden
5 miesięcy temu
Trudno odmówić racji Millerowi
gocz
5 miesięcy temu
no pewnie rząd niedobry,ministrowie niedobrzy,tylko jak rządził Miller,albo Tusk to było wspaniale,ile nakradliście,ile pałacy nabudowaliście sobie,najlepiej na kogoś gadać a siebie wychwalać jak to my rządziliśmy dobrze,to czemu wybory przegraliście
uhbgvc
5 miesięcy temu
No ale "ałtorytety" się spotkały ..... uuuuuuuuuuuuu ....
karol
5 miesięcy temu
Miller to PZPR podobnie jak Kwaśniewski i tyle w temacie. Ten człowiek uczynił Polakom wiele złego ! to jeden z tych zwolenników bezwarunkowego wstępowania do UE.
Paweł
5 miesięcy temu
spotkały się produkty PRL żeby sobie pogadać...
Bez komentarz...
5 miesięcy temu
Nie może się pogodzić, że upadła komuna i skończyło się koryto. Mimo wszystko miał czelność wygłosić przemówienie w 2004 roku, że wchodzimy do Unii, będąc wcześniej wrogiem Solidarności!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić