Oliwia Bieniuk pozuje bez stanika. Zażarta dyskusja pod zdjęciem

223

Oliwia Bieniuk nie pozwala na to, by o niej zapomnieć. Córka Anny Przybylskiej co rusz wrzuca do sieci różne migawki. Tym razem, jak twierdzą niektórzy, poszła po bandzie i odsłoniła kawałek biustu. "Super jesteś, ale czy nie za szybko?" - zastanawia się jedna z internautek.

Oliwia Bieniuk pozuje bez stanika. Zażarta dyskusja pod zdjęciem
Oliwia Bieniuk. (fot. Instagram, @oliwia.bieniuk)

18-letnia Oliwia Bieniuk może się pochwalić sporą popularnością. Tylko na Instagramie obserwuje ją aż 191 tys. osób. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka bardzo dba o to, by utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami.

W czwartek wrzuciła do sieci dwie migawki. Na pierwszej czarującym wzrokiem spogląda w kierunku obiektywu. W przypadku tej drugiej uwagę przyciąga coś zupełnie innego - dziewczyna ma odważne wcięcie w kreacji, a do tego pozuje bez stanika. Internauci ujrzeli odrobinę biustu Oliwii.

W komentarzach odezwała się m.in. Wiktoria Gąsiewska. "Uuuaa" - zareagowała krótko aktorka. Pozytywnych komentarzy jest zdecydowanie więcej. To już kolejny raz, kiedy mnóstwo osób zachwyca się Oliwią Bieniuk.

Oliwia Bieniuk bez stanika. Jest szpila!

Jedna z internautek postanowiła wbić szpilę Oliwii. "Super jesteś, ale czy nie za szybko?" - zastanawia się pod odważnym zdjęciem. Ten komentarz uzyskał 11 polubień, ale i sporo odpowiedzi. Instagramowicze weszli w polemikę z autorką cytowanych słów.

Pojawiły się nie tylko odpowiedzi zwykłych internautów. Zripostowała sama Oliwia Bieniuk. "Ale na co? Przepraszam" - odpisała. "Zastanawiam się, czy nie za szybko pokazujesz piersi" - kontynuowała autorka wspominanego komentarza. "Ale tutaj prawie nic nie widać, przecież nie pokazuję ostentacyjnie piersi" - wyjaśniła Oliwia, która szybko uzyskała duże poparcie. Później pojawiały się kolejne opinie w tym temacie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić