Opozda i Królikowski szaleją. Wydali fortunę na wyprawkę!

6

Joanna Opozda i Antek Królikowski pod koniec zimy powitają na świecie pierwsze dziecko. Do porodu co prawda jeszcze trochę czasu zostało, jednak para już zakupiła najważniejsze rzeczy dla swojej pociechy. Na wyprawce nie oszczędzali!

Opozda i Królikowski szaleją. Wydali fortunę na wyprawkę!
Joanna Opozda i Antek Królikowski już wydali mnóstwo pieniędzy na wyprawkę (Instagram, akpa)

Joanna Opozda i Antek Królikowski dość późno poinformowali, że aktorka jest w ciąży. Od momentu potwierdzenia radosnej nowiny Joasia chętnie pokazuje, jak się zmienia.

Ponadto Opozda wyjawiła na Instagramie, że udało się skompletować część wyprawki. W mieszkaniu pojawiło się przepiękne białe łóżeczko z materacem i baldachimem, a także bujaczek. Poza tym udało się już zamówić wózek jednej z topowych marek.

Ile?! Opozda i Królikowski wydali fortunę

"Super Express" podaje, że za bujaczek para zapłaciła przeszło 1000 zł. Łóżeczko kosztowało około 5 tys. zł, a za wózek Opozda i Królikowski mogą zapłacić nawet 13 tys. zł. Do tego dochodzą różne akcesoria. "SE" wyliczył, że celebryci już wydali na wyprawkę około 21 tys. zł.

To oczywiście nie koniec zakupów. Trzeba będzie jeszcze zainwestować w mebelki, przewijak, zestaw do kąpieli, fotelik samochodowy i inne akcesoria, które są wręcz niezbędne.

Para na brak gotówki na pewno nie narzeka, więc takie wydatki nie powinny stanowić większego kłopotu. Z pewnością spory zastrzyk finansowy przyniesie praca Antka Królikowskiego przy nowym programie "Przez Atlantyk".

Zobacz także: Który celebryta znajdzie w bucie rózgę?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić