aktualizacja 

Opozda nie wytrzymała. "Żałuję"

1

Joanna Opozda wzięła udział w gali Party Fashion Night 2022. Przy tej okazji odniosła się do jednej z ostatnich wypowiedzi Antoniego Królikowskiego. Celebrytka absolutnie się nie hamowała.

Opozda nie wytrzymała. "Żałuję"
Antek Królikowski, Joanna Opozda (AKPA)

W sierpniu 2021 roku Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub, deklarując sobie miłość i wierność przed ołtarzem. Niestety, rzeczywistość bardzo szybko zweryfikowała ten związek - małżeństwo się rozpadło.

Aktor porzucił partnerkę jeszcze przed narodzinami ich syna Vincenta. Od tego momentu między Joasią i Antkiem już niejednokrotnie leciały iskry. Nie szczędzili sobie przytyków oraz złośliwości.

Niedawno Antek udzielił wywiadu magazynowi "Party". W trakcie tej rozmowy wyznał, że żałuje ślubu z Joasią. Ujawnił też, jak wyglądało ich małżeństwo.

Konflikt między mną, a Asią narastał. Nie mogliśmy się porozumieć. W pewnym momencie wiedzieliśmy, że nie będziemy już razem. Chciałem mieszkać obok jeszcze przez pewien czas, później opiekować się synem naprzemiennie - podkreślił Antoni Królikowski.

Joanna Opozda ripostuje

W rozmowie z Pomponikiem Joanna Opozda odpowiedziała byłemu mężowi. - Uważam, że na pewno karma wraca, nie wiem, czy w tym życiu, czy w następnym. Jestem chrześcijanką, więc nie powinnam wierzyć w karmę, ale wierzę w jakąś taką sprawiedliwość, która w pewnym momencie na pewno przyjdzie. Życie generalnie nie jest sprawiedliwe - zaznaczyła.

Mnie często spotyka niesprawiedliwość. Wielokrotnie spotkały mnie rzeczy, na które nie zasługiwałam. Tak, mam problem z zaufaniem, na pewno. To jest do przepracowania. Terapia, absolutnie, ja opowiadałam o tym wielokrotnie, że terapia, czy leki, tak, ja zamierzam to przepracować na terapii - dodała.

Zareagowała również na komentarz Królikowskiego dotyczący ich ślubu. - Ja też żałuję - podsumowała Joanna Opozda, cytowana przez Pomponik.

Zobacz także: Olej popłynie rurociągiem do Polski? "Ta inwestycja po wojnie może nie mieć sensu"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić