oprac. Natalia Jasińska| 
aktualizacja 

Opozda odpali bombę? Królikowski popamięta

9

Od pewnego czasu Joanna Opozda, jak i Antoni Królikowski nie wypowiadają się na temat swojej relacji w mediach. Jednak w jednym z najnowszych wywiadów aktorka przyznała, że rozważa udzielenia osobistego wywiadu, w którym ujawni, jak wyglądało ich wspólne życie.

Opozda odpali bombę? Królikowski popamięta
Joanna Opozda i Antoni Królikowski (AKPA, Kurnikowski)

3 marca w Hotelu Airport Okęcie odbyła się XVIII edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards zorganizowana przez redakcję czasopisma Businesswoman & life. Joanna Opozda podczas tego wydarzenie odebrała nagrodę o nazwie Charyzmatyczna Aktorka i Głos Wolności Kobiet.

"Walczę o swoją wolność"

W rozmowie z portalem Jastrząb Post aktorka przyznała, że "jest to bardzo miłe wyróżnienie".

Zwłaszcza cieszy mnie to wyróżnienie w kategorii głos wolności kobiet, to jest temat bliski mojemu sercu. To jest coś, o co ja walczę od dłuższego czasu, o tę swoją wolność. Jest to bardzo miłe wyróżnienie - mówiła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Opozda żałuje ślubu z Antkiem Królikowskim. "Zawiodłam się na miłości"

Dodała, że przez ostatnie dwa lata doświadczyła wiele wsparcia od kobiet, które kontaktują się z nią za sprawą mediów społecznościowych. Podkreśliła również fakt, że bardzo często wymieniała się ona z nimi swoimi doświadczeniami.

"Nie czuję się wolna"

W rozmowie Joanna Opozda przyznała także, że wiele z tych kobiet dopytuje ją o tematy związane z ojcem jej dziecka Antonim Królikowski.

Jak będę chciała kiedyś, to powiem, to się odezwę w tej sprawie. Ale jak już się odezwę, to to będzie długi, długi wywiad. To są poważne tematy. Myślę, że ścianka to nie jest miejsce, aby o tym dyskutować - mówiła.
Rozważam, aby się otworzyć, bo nawet myśląc o tej nagrodzie, o tej nominacji… ja nie czuję się wolna. Wciąż mam wrażenie, że wokół mnie są ludzie, którzy starają się zapędzić mnie w róg, wrzucić do jakiejś klatki i zabrać mi tę wolność na każdej płaszczyźnie. Ja to czuję i jestem trochę tym przytłoczona - wyjaśniła.

Aktorka wyznała, że dla niej najważniejsze jest dobro syna dlatego rozważa sprostowanie kilku spraw.

Zadaję sobie pytanie, co powiedziałby o tym kiedyś mój syn. Myślę o nim, kieruje się jego dobrem. On jest dla mnie ogromną motywacją do tego, aby to życie było jednak lepsze, spokojniejsze i nie komentować tych burz, bo po co wkładać kij w mrowisko - dodała.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić