To ona zastąpiła Opozdę. Tak wygląda nowa partnerka Królikowskiego

250

Rozstanie Joanny Opozdy z Antkiem Królikowskim jeszcze kilka miesięcy temu było tematem numer jeden w polskim show-biznesie. Sieć szybko obiegła informacja, że aktor porzucił celebrytkę dla tajemniczej prawniczki. Teraz 34-latek postanowił ujawnić, jak wygląda jego wybranka.

To ona zastąpiła Opozdę. Tak wygląda nowa partnerka Królikowskiego
Antoni Królikowski (Licencjodawca, AKPA)

Antoni Królikowski ma za sobą spore zawirowania miłosne. O aktorze zrobiło się bardzo głośno po tym, jak niespodziewanie rozstał się z Joanną Opozdą.

Krótko później wyszło na jaw, że porzucił ją dla kobiety, która mieszkała w sąsiedztwie aktorki. W następnych miesiącach między Opozdą i Królikowskim aż iskrzyło. Celebryta był oskarżany choćby o to, że nie płaci alimentów na synka Vincenta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Joanna Opozda negatywnie o Mamie Ginekolog oraz NFZ

W piątek 17 lutego Antek Królikowski obchodził 34. urodziny. Z tej okazji powrócił do publikowania na Instagramie i zaprezentował urodzinową fotkę. Nie wszyscy internauci byli dla niego życzliwi. Pojawiło się sporo gorzkich słów.

Mądrości i rozumu.
Widać po telefonie, że na alimenty nie ma.
Słaby aktor, jeszcze gorszy człowiek.
Rozumu, więcej rozumu na te 34. urodziny.
Życia beż używek i życia z wartościami moralnymi - czytamy wśród ironicznych życzeń w sekcji komentarzy.

Uaktywnili się też tacy, którzy życzyli Królikowskiemu zdrowia i szczęścia. Stanowią oni jednak mniejszość. Gorzkie komentarze z pewnością nie są dla Antka większym zaskoczeniem. Musiał zdawać sobie sprawę, że uważniejsi internauci prędko nie zapomną o jego prywatnych perturbacjach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Piękne życzenia dla Antka Królikowskiego

Wyjątkowy dzień Antkowi próbowała umilić jego ukochana - prawniczka Izabela. Kobieta złożyła mu życzenia za pośrednictwem InstaStories. Załączyła do nich zdjęcie z aktorem. Celebryta udostępnił ten materiał, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wygląda następczyni Joanny Opozdy.

Króliczku, spełnienia marzeń jeszcze niespełnionych i żebyś uśmiechał się tak jak najczęściej. Sto lat - napisała w mediach społecznościowych Izabela, partnerka Antoniego Królikowskiego.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić