o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Ostrzelanie samochodu i krwawa jatka. Wielka wojna aktorów "Rancza"

17
Podziel się

Media przypominają o konflikcie pomiędzy aktorami serialu "Ranczo". Na linii Magdalena Waligórska - Arkadiusz Nader swego czasu wrzało niesamowicie mocno. Ostatecznie jednak afera nie zakończyła się w sądzie.

Ostrzelanie samochodu i krwawa jatka. Wielka wojna aktorów "Rancza"
Arkadiusz Nader i Magdalena Waligórska (akpa)
bEiKXQHV

Wojnę Arkadiusza Nadera z Magdaleną Waligórską przypomina Plejada. Zauważono, że w czerwcu 2015 roku Arkadiusz Nader oskarżył Magdalenę Waligórską i jej partnera, aktora Mateusza Lisieckiego, o pobicie.

Zdarzenie miało miejsce w Teatrze Nowym w Zabrzu - polała się krew. Po tym wydarzeniu rozpoczęła się głośna medialna kłótnia.

bEiKXQHX

Aktorka wystąpiła z własnym oskarżeniem o molestowanie seksualne, ale też nękanie i groźby karalne. Media uważnie śledziły, co dzieje się na linii Waligórska - Nader. Sprawa emocjonowała też wielu fanów.

W listopadzie 2015 roku pojawił się kolejny wątek w tym konflikcie. Wówczas Nader został przesłuchany ws. ostrzelania samochodu Waligórskiej.

bEiKXQId

Koniec głośnej afery

24 listopada 2015 roku umorzona została sprawa pobicia Arkadiusza Nadera przez Mateusza Lisieckiego. Plejada przypomina, że prokurator "uznał, że doszło do naruszenia nietykalności cielesnej, ale brak było wystarczających dowodów, że miały miejsce groźby karalne".

Nader zeznawał też, że nie miał nic wspólnego z ostrzelaniem samochodu aktorki. Nieco później okazało się, że ta głośna afera nie będzie mieć finału w sądzie.

bEiKXQIe

Prokuratura w Zabrzu umorzyła sprawę o molestowanie seksualne, nękanie i groźby. Nader podkreślał natomiast, że był gotowy na proces i przedstawienie dowodów, które potwierdziłyby jego niewinność.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiKXQIy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(17)
J23
miesiąc temu
Dziadek napalił się ma młoda sikse 😄
Iga
miesiąc temu
Przypomnieli 2015,bo chcą wznawiać serial.Nie widzę w tym nic dziwnego Ja to doskonałe pamiętam,ale wy młodzi macie pustki w glowach
Lidia
miesiąc temu
Ona nie da się lubić.Nie dosc,że bardzo brzydka,to jeszcze nie miła.A ten jej mąż to jakiś łobuz.Pewnie chciała w chłopie wzbudzič zazdrošc i nagadała mu głupot.Jeszcze wznawiać chcą ten badziew. I seria ok.ale powtarzanie jej dookoła sprawiło że znienawidziła te postacie.Beznadziejna fabuła na21 wiek.80 latki uśmiercili na covid,wiec kto to obejrzy?Ja Napewno nie choć mam 65 lat.A Kurski jeszcze tą Waligorska do "Jaka to melodia"wciska.Prawdziwe artystki nie chcabrac udziały,to bierze badziewie
bEiKXQIz
Podobno
2 miesiące temu
Jak byli w przedszkolu,to jej łopatkę zabrał,a ona mu sypnęła piaskiem w oczy
123
2 miesiące temu
Jak Kargule i Pawlaki....
Felek
2 miesiące temu
Ci aktorzy wiedzą że takie brednie o nich wypisujecie ?
Kolaż
2 miesiące temu
No ciekawe że w 2015 jakoś nikt nie pisał o tej strzelaninie.... Pana redaktora chyba trochę fantazja poniosła ?
Historyk
2 miesiące temu
Żadnych starszych newsów już nie było ?
Hahaha
2 miesiące temu
Ależ nowiutki temat. Z 2015 roku... Gratulacje, co za refleks..
Art
2 miesiące temu
Przecież w serialu Ranczo się kochali i mieli wspólne dziecko....
Krosta
2 miesiące temu
MDO, na tanie wino nie masz, że wierszówkę wyrabiasz takim &ównem?
widz
2 miesiące temu
Stasiek daj spokoj, bo ani nie pobzykasz u zony, ani nie dostaniesz piwa u Violetki. Kuzwa, szkoda, bo tak Was lubie.
ecik
2 miesiące temu
Stary dziadek molestował coś takiego. Kto by w to uwierzył. On by na zawał serca padł jakby się miał z nią załapać. A że klepnął w zadek jak mu wypieła to nie jest molestowanie tylko naruszenie jego uczuć seksualnych. Wiedziała baba więc go kusiła. A to już jest grzech.
bEiKXQIr
*****POKO
2 miesiące temu
Może coś o zatoce sztuki! Może o molestowaniu i mobingu w pewnej prywatnej stacji. Ciągle odgrzewacie stare kotlety byleby tylko dowalić pewnej opcji!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić