aktualizacja 

Oto jak mieszka Jurek Owsiak. Zaskoczeni?

775

Styczeń niezmiennie kojarzy nam się z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. A jeżeli o niej mówimy, to nie sposób pominąć jej szefa - Jerzego Owsiaka. Polacy zastanawiają się, w jakich warunkach mieszka twórca największej akcji charytatywnej w Polsce. Aby rozwiać wątpliwości, jakiś czas temu sam pokazał swoje mieszkanie.

Oto jak mieszka Jurek Owsiak. Zaskoczeni?
Tak mieszka szef WOŚP (Instagram, jurek_owsiak_official)

Jerzy Owsiak jakiś czas temu pokazał swoje mieszkanie i oprowadził po nim dziennikarzy, a nagranie zostało opublikowane na jego stronie owsiaknet.pl. Tym samym udowodnił, że w żadne rzekome luksusy nie opływa.

Tak mieszka Jerzy Owsiak

Mieszkanie na warszawskim Ursynowie jest z jednej strony "zwyczajne", a z drugiej przestronne. Jego metraż to 115 m kw. Na jego zakup szef WOŚP musiał wziąć kredyt, o czym sam informował w mediach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jerzy Owsiak o postawie Zachodu. Jednoznaczna opinia

To, co od razu rzuca się w oczy, to ogromna liczba obrazów i zdjęć, nawet w łazience. Jak przyznał Owsiak, kupuje je na aukcjach. Ujawnił jednak, że ciężko było przekonać żonę, Lidię Niedźwiedzką-Owsiak do dzieł sztuki w łazience.

Pokazałem jej najpierw jeden obraz, a później "dzidzia" [żona Owsiaka - przyp. red.] powiedziała, że jak już będę wiercił, to żeby tylko nie pękły kafle. Bo wtedy może być groźnie - mówił Owsiak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wszędzie wiszą obrazy

W mieszkaniu przeważają jasne kolory - zarówno jeśli chodzi o ściany, jak i meble. Pałno jest obrazów, grafik i zdjęć oraz bibelotów. W kuchni Owsiaków są stołki, które były uwielbiane przez wnuczki Owsiaka, gdy były malutkie. - Zwłaszcza [przez - przyp.] najmłodszą wnuczkę, która kocha się na tych krzesełkach kręcić - mówił szef WOŚP kilka lat temu.

Finał WOŚP 2023

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!". Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić