Jesteście gotowi? Tak teraz wygląda Katarzyna Niezgoda, była Kammela

585

Katarzyna Niezgoda to była partnerka Tomasza Kammela. Z prezenterem spędziła 10 lat. Jednak nie tylko ten związek przyniósł jej rozpoznawalność. Czym obecnie zajmuje się Katarzyna Niezgoda? Jak wygląda po latach?

Jesteście gotowi? Tak teraz wygląda Katarzyna Niezgoda, była Kammela
Katarzyna Niezgoda przeszła ogromną metamorfozę. Czym zajmuje się była partnerka Tomasza Kammela? (AKPA, AKPA)

Katarzyna Niezgoda to polska bizneswoman, prawniczka i ekonomistka. Zabłysnęła również na salonach za sprawą długoletniego związku z Tomaszem Kammelem. Jak Niezgoda wygląda po latach? Czym obecnie zajmuje się była wiceprezeska banku BPH?

Katarzyna Niezgoda - czym się zajmuje?

Katarzyna Niezgoda to bizneswoman, która pracowała w naprawdę wielu miejscach. Zdobyła dzięki temu cenne doświadczenie, a podstawy dały jej odpowiednie studia. Niezgoda to absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, który opuściła w latach 90. Jest też ekonomistką.

Bizneswoman zaczynała od pracy w recepcji hotelowej. Po latach dzięki zdolnościom managerskim Niezgoda została wiceprezeską banku BPH, gdzie zajmowała się szkoleniami. Wysokie stanowisko piastowała również w banku Pekao.

Obecnie Katarzyna Niezgoda zajmuje się "łapaniem głów". Od 7 lat pracuje w fimie Tower Executive Search. Jest head hunterką. Na portalu LinkedIn w informacji o stanowisku Niezgody czytamy: - Nasi konsultanci to specjaliści HR, eksperci biznesowi, coachowie i mentorzy. Stosujemy różnorodne rozwiązania w celu znalezienia odpowiednich kandydatów.

Zajmuję się rekrutowaniem menedżerów na różne stanowiska – do korporacji i do prywatnych firm. Muszę znajdować najlepszych kandydatów i często przekonywać ich do tego, żeby zmienili pracę - tłumaczyła Katarzyna Niezgoda w "Vivie!".

Katarzyna Niezgoda - metamorfoza, jak wygląda?

Katarzyna Niezgoda była partnerką Tomasza Kammela przez 10 lat. Rozstali się w 2015 roku. Podczas związku z prezenterem telewizyjnym, bizneswoman dała się poznać jako ciemnowłosa i zawsze elegancka kobieta.

Katarzyna Niezgoda wyznała, że przez długi czas uważała się za nazbyt puszystą. W ostatnich latach przeszła jednak metamorfozę. Kobieta schudła 30 kilogramów. - Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam - mówiła w "Vivie!".

Nawet jak bardzo schudłam już po studiach i byłam naprawdę szczupła, to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moją psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera

Na odchudzaniu metamorfoza Katarzyny Niezgody się nie skończyła. Do tego przefarbowała włosy i zmieniła nieco wygląd swojej twarzy. Ma m.in. zrobione usta. Jedno jest pewne, obecnie Katarzyna Niezgoda wygląda kwitnąco. Wciąż sięga po eleganckie, ale zdarzają się jej też szalone stylizacje. Zdjęcia bizneswoman "kiedyś i dziś" znajdują się poniżej.

Zobacz także: Jeszcze chudsza Katarzyna Niezgoda wraca na salony z nowym mężczyzną
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić