Partner Qczaja jest młodszy o prawie 10 lat. Tak wygląda ich relacja

16

Daniel Qczaj jest niezwykle popularnym trenerem personalnym. Gwiazdor absolutnie nie ukrywa swojej orientacji - jest gejem. 36-latek ma partnera Tomasza, z którym stworzył wyjątkową relację. Jak wygląda ich życie? Qczaj otworzył się na ten temat w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Partner Qczaja jest młodszy o prawie 10 lat. Tak wygląda ich relacja
Daniel Qczaj (Instagram)

36-letni Daniel Qczaj to bardzo popularny trener personalny. Niegdyś nie wypowiadał się na temat swojej orientacji seksualnej, ale dziś w najmniejszym stopniu nie ukrywa tego, że jest gejem - na coming out zdecydował się trzy lata temu.

Qczaj ma za sobą kilka nieudanych relacji z mężczyznami. Jakiś czas temu Daniel zdołał jednak odnaleźć szczęście. Jego wybrankiem został 27-letni Tancerz i choreograf Tomasz Nakielski.

Bliskość jest dla mnie ważniejsza od samego aktu seksualnego. Więź z drugim człowiekiem i poczucie bezpieczeństwa, kiedy jest się przy nim jest czymś dużo bardziej znaczącym niż sam seks - powiedział Qczaj w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

- To, co teraz tworzę z moim partnerem jest czymś wyjątkowym. Jestem też ponad rok trzeźwy i inaczej patrzę na wiele spraw. Dzisiaj po przepracowaniu wielu rzeczy z mojej przeszłości, seks jest dla mnie sprawą drugorzędną - dodał

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Idealny czas na wyjazd. "Tutaj nigdy nie będziesz sam na szlaku"

Wyznał też, że za sprawą życia w trzeźwości spostrzegł, iż uniesienia miłosne mają dla niego mniejsze znaczenie niż kiedyś. - Oczywiście jest on obecny w moim życiu. Mam stałego partnera i bardzo się kochamy - dodał.

Qczaj wprost o życiu intymnym

Qczaj zupełnie otwarcie wypowiedział się na temat spraw intymnych.

Seks zazwyczaj mamy na spontanie, bo obaj jesteśmy bardzo zapracowani. Czasem przychodzimy do domu zmęczeni i śmiejemy się z Tomkiem, że choć jesteśmy ze sobą zaledwie półtora roku, to zachowujemy się jak małżeństwo z wieloletnim stażem. Bywa, że zwyczajnie padamy i nie mamy siły na nic - podsumował.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić